Amortyzatory - Doradźcie :)

Michal

Astro-maniak
Posty: 264
Rejestracja: 11 cze 2007, 18:42
Auto: Astra H, G
Silnik: z19dth i z22se
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Michal »

a ktos wie co pakuja w orginale do Astry G?

mati83

#12

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

No chyba GM i wydaje mi się, że olejowe, ale kurcze mogę się mylić... Ktoś ma pewność?? Sam jestem ciekaw... ;)

eDyTkA

Astro-maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WuWuA
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: eDyTkA »

ja musze zmienić tylnie amortyzatory, czytam jedno forum i drugie a teraz w ogóle nie wiem ocb z gazowymi i olejowymi :roll: ktoś może mi wytłumaczyć różnicę? Nie znam się i nie wiem co kupić :roll:
"Jedyna przegrana jest ReZyGnAcJa.."

Przemmekk

Astro-maniak
Posty: 609
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H
Silnik: 19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Świdnik

#14

Nieprzeczytany post autor: Przemmekk »

z tego co wiem to gazowe są twardsze i szybciej reagują niż olejowe- poleca się je "lżejszych" aut, natomiast olejowe są bardziej komfortowe

[ Dodano: 2008-11-25, 12:26 ]
z tego co wiem to gazowe są twardsze i szybciej reagują niż olejowe- poleca się je "lżejszych" aut, natomiast olejowe są bardziej komfortowe

[ Dodano: 2008-12-10, 11:18 ]
Wczoraj załozylem amorki ponoc oryginalne Kayaba z napisem made in japan. Gazowe one sa Powiem wam ze zadowolony zawliscie z nich jestem. Zupełnie inne autko.Chyba jednak gazowe sa komfortowsze bo pracuja w dwa kierunki. Na przod tez chyba sobie wrzuce te kayaby
1.9 SPORT 150KM

Strzałka

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 17 wrz 2007, 9:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Strzałka »

Ja też muszę wymienić amortyzatory tylne. na badaniu wykazało mi poniżej 30% i poza tym słychać stukanie na dziurach. to chyba amorki stukają tak?
No i jeszcze jedna kwestia. Tył mam uniesiony o kilkadziesiąt milimetrów na sprężynach, nie robiłem tego ja tylko poprzedni właściciel i teraz nie wiem czy mogę tam wstawić normalne amortyzatory...
jakie kupić??

Przemmekk

Astro-maniak
Posty: 609
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H
Silnik: 19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Świdnik

#16

Nieprzeczytany post autor: Przemmekk »

Strzałka, najprawdopodobnie zurzyty sworzeń na starym amorku puka. Chyba czesto przypadłosc tych amorków. Tez tak miałem.
1.9 SPORT 150KM

ODPOWIEDZ