oparcie fotela pasazera sie kiwa ma luz ok 3cm POMOCYastra

kami050

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 15 paź 2008, 19:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wojnicz
Kontakt:

oparcie fotela pasazera sie kiwa ma luz ok 3cm POMOCYastra

#1

Nieprzeczytany post autor: kami050 »

witam ,otoz mam taki problem w mojej astrze II wersja 3dzwiowa fotel pasazera a dokladnie samo oparcie chwieje sie tzn ma luz ok 3cm bardziej po lewej strone jest wiekszy luz ,nie mam pojecia co z tym robic , nie pojade do mechanika gdyz po prostu mnie nie stac a sami wiecie jacy sa mechanicy i ile biora ,tak wiec szukam pomocy u was ,jesli wiecie cos na ten temat to pomozcie , z gory dzieki pozdrawiam

Mariusz.b86

Astro-maniak
Posty: 353
Rejestracja: 28 gru 2007, 11:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Mariusz.b86 »

Sluchaj zerknij czy przypadkiem od lewej srony ten chak ktury blokuje siedzenie (oparcie) zaskoczyl na ta tuleje, ja mam co prawda F ale mysle ze wiele sie nie zmienilo
!BYŁA!Astra F Hatchback 2/3D 1.4 #[C14NZ]#

kami050

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 15 paź 2008, 19:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wojnicz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kami050 »

Mariusz.b86 pisze:Sluchaj zerknij czy przypadkiem od lewej srony ten chak ktury blokuje siedzenie (oparcie) zaskoczyl na ta tuleje, ja mam co prawda F ale mysle ze wiele sie nie zmienilo


hmm , wydaje mi sie ze ono sie kiwa ja sa te zebatki ,nie wiem jak to dokladnie okreslic , po prostu jak jest w normalnym polozeniu (takim jak sie siedzie) to ruszajac reka oparcie po prostu jet luz i oparcie fotela kierowcy w normalnym polozeniu w ogole nie ma zadnego luzu ,mi raz wysunelo sie pokretlo od regulacji podczas gdy ktos wychodzil z tylu to zachaczyl i sie wysunelo ,jak wbilem to pokretlo to pozniej pojawil sie ten luz ,moze cos wtedy zle zrobilem gdyz przed tym wbiciem nie bylo tego luzu, ,a jesli mialbym to sam robic to jak mam sie do tego zabrac?

Awatar użytkownika
Lewy1621

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2009, 17:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koło
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Lewy1621 »

Witam ja mam dokładnie identyczny problem. :evil: Przy wsiadaniu do mojej astry II z lewej strony przy siedzeniu pasażera wyleciała jakaś plastikowa okrągła osłonka i coś w rodzaju jakiejś metalowej zapadki. Jeżeli ktos miał tę usterke i sie z nią uporał to prosiłbym o pomoc.
Mogę również dodać zdjęcia elementu jezeli ktoś nie wie o co chodzi. Z góry wielkie dzięki
Nie ważne jaki masz samochód. Ważne że masz cb:)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Co prawda mam astrę f ale widzę że jest podobnie. mi też wyleciała taka plastikowa tulejka. W moim wypadku zrobiłem to trochę druciarsko bo zamiast tulejki wcisnąłem tam kawałek węża ogrodowego :D

Co jakiś czas muszę wymieniać ten kawałek bo się wyciera ale za to fotel się ni buja :D

Myślę że w aso też byś dostał taką tulejkę

Awatar użytkownika
esk2

Astro-maniak
Posty: 255
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:40
Imię: Jacek
Auto: Vectra C OPC
Silnik: 1.8 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: esk2 »

podejrzewam ze gdy wypadlo Ci pokretlo regulacji oparcia nie wcisnales go prawidlowo..
proponuje odpiac apicerke z tylu siedzenia...
na dole pod taka blacha masz drut od pokretla wystarczy go wlozyc w prawidlowe miejsce w Twoim przypadku z prawej strony... jest tam specjalna dziurka do tego...


pozdrawiam

ODPOWIEDZ