Jak wyjąć pływak z baku?

adams

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:22
Imię: Adams
Auto: ASTRA G
Silnik: Y17DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak wyjąć pływak z baku?

#1

Nieprzeczytany post autor: adams »

Witam!

Mam problem, nie wiem jak odkręcić pływak w baku. Do tego jest jakieś specjalne narzędzie czy może jakiś patencik? Proszę o jakąś instrukcje ;) Czy w kostce idącej do pływaka powinno być napięcie?
Konfiguracja PC i ROUTERÓW - Neostrada, Netia, Chello, Aster, Multimedia 790-012-672

Piotrek84

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 mar 2008, 20:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rybno
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Piotrek84 »

Witam.Kolego musisz zdjoc pokrywke ktora znajduje sie na zbiorniku pod tylnimi fotelami.A plywak bedzie pod tym zaczepiony do obudowy pompy na zatrzaski.A kolego co dokladnie Ci sie dzieje z to elektryko w aucie ze potrzebny Ci elektronik??na kostce od plywaka nie ma napiecia.pozdrawiam.

adams

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:22
Imię: Adams
Auto: ASTRA G
Silnik: Y17DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: adams »

Kolego, plastikowa pokrywę zdjąłem i dalej widzę jakiś metalowy pierścień który jakoś chyba trzeba wykręcić / podważyć żeby się dostać do pływaka. Jak tam się dostać? nie chce nic urwać... Co z elektroniki? nie mam prędkości i km dziennych, wskaźnik paliwa pokazuje cały czas 0, obrotomierz wariuje jak auto nagrzeje się do ok 85-90 stopni i pojawia się kontrolka "chłodnicy z wiatrakiem?" to pewnie moduł od wentylatora chłodnicy jest walnięty... :roll: Na kostce nie mam napięcia nawet po przekręceniu kluczyka nie wiem czy tak powinno być.... ale jak sprawdzam czy jest zamknięty obwód to multimetr piszczy więc powinno być ok...
Konfiguracja PC i ROUTERÓW - Neostrada, Netia, Chello, Aster, Multimedia 790-012-672

ODPOWIEDZ