EGR

Awatar użytkownika
Marcin19

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2008, 18:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: N. Dębsk
Kontakt:

EGR

#1

Nieprzeczytany post autor: Marcin19 »

Wiec tak zaczne odrazu czy silnik 2.0 DTL ten 82 KM ma EGR?? Jeśli tak to prosze o pomoc w odnalezieniu go jakis opisik najlepiej ze zdjeciami. I jeszcze jedno jak sie do niego dobrac znaczy rozłozyc na czynniki pierwsze.

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Na pewno są to po pierwsze po drugie (prawdopodobnie są tak samo rozmieszczone jak u mnie) więc 2 są po prawej stronie, niedaleko aku ( czarny i szary) jeden jest patrząc od przodu z lewej strony za silnikiem. Właściwie to chyba te 2 koło aku powinny Cię interesować jak narazie, fotki wrzucę może jutro jeżeli będę miał chwilkę czasu. Jak je rozłożyć to szczerze nie wiem bo tego nie robiłem, po wszystkich perypetia z tymi zaworami jeden już wymieniłem ale widzę, że drugi też muszę.

Awatar użytkownika
Marcin19

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2008, 18:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: N. Dębsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Marcin19 »

A jeśli mozna wiedziec to jakie objawy miałes przy niedomaganiu tego czujnika co sie działo z autem. I jeszcze jedna najwazniejsz mysle, drogo wymiana ?? Pewnie sporo co ??

Lodówa

Astro-maniak
Posty: 169
Rejestracja: 05 paź 2008, 1:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Lodówa »

Grzana_Pl pisze:więc 2 są po prawej stronie, niedaleko aku ( czarny i szary)
to są zawory sterowania turbiną i EGRem. Egr jest po środku nad przewodem doładowania. Podłączone jest do niego jedno podciśnienie właśnie z zaworów które opisujesz.

ODPOWIEDZ