kierownica wielofunkcyjna

elkk

kierownica wielofunkcyjna

#1

Nieprzeczytany post autor: elkk »

witam wszystkich jestem nowy na tym forum ponieważ dopiero chce kupić opla astre G rocznik powyżej 2000 z silnikiem 1.7 DTI (ISUZU) :] mam do was pytania od którego roku zaczęli montować w astrach kierownice wielofunkcyjną, jestem zainteresowany pewną astrą, którą znalazłem na allegro. Jest z 2000r. ale ma zwykłą kierownice i się tak zastanawiam czy czasem nie jest ona powypadkowa, poduszka wybiła no i kierownice zmienili na zwykłą. Z tego co zaobserwowałem to w rocznikach >2000r jest zazwyczaj kierownica wielofunkcyjna.

Pozdrawiam :>

lukaszluk

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lukaszluk »

To zależy od wyposażenia auta ja mam 99r i juz mam ..

slavo

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 24 paź 2007, 22:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: slavo »

tak jak pisze Kolega, wilofunkcyjna kiera byla opcja wyposażenia

BODZIO76

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: BODZIO76 »

Wlasnie ja mam 99 wersja 100 i taka kierownica wielofunkcyjna jest a znajomy ma 2004 rocznik w CTDI wersji N JOY z podobnym wyposarzeniem co moj i ma zwykla kiere bez przyciskow ale zato obszyta skora wiec to od wyposarzenia zalezy
GAZ-do kuchenek ROPA -do tirów Bezyna _do osobówek Astra pomidor wersja 100 gg 2229859

nowik

Astro-maniak
Posty: 269
Rejestracja: 30 gru 2007, 12:29
Imię: nowik
Auto: ASTRA G /MINI COOPER
Silnik: X20XEV / 1,3
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: nowik »

ja mialem asterke g z roku 98 i miala sterowanie, a co do poduchy to nie wymienia sie calej kierownicy tylko poduszke wiec nie mialoby to sensu aby wymieniac cala kiere...

pozdrawiam

lukaszluk

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: lukaszluk »

elkk pisze:witam wszystkich jestem nowy na tym forum ponieważ dopiero chce kupić opla astre G rocznik powyżej 2000 z silnikiem 1.7 DTI (ISUZU) :] mam do was pytania od którego roku zaczęli montować w astrach kierownice wielofunkcyjną, jestem zainteresowany pewną astrą, którą znalazłem na allegro. Jest z 2000r. ale ma zwykłą kierownice i się tak zastanawiam czy czasem nie jest ona powypadkowa, poduszka wybiła no i kierownice zmienili na zwykłą. Z tego co zaobserwowałem to w rocznikach >2000r jest zazwyczaj kierownica wielofunkcyjna.

Pozdrawiam :>
jakby była powypadkowa to by ktoś wymienił poduszka a nie całą kierownice
ale jakbyś chciał to sterowanie można dokupić i założyć do kierownicy

ODPOWIEDZ