dostawienie climatroniku

Usunięty użytkownik 3235

#1

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Nie wiem jak dokładnie jest w AG, ale pewnie tak samo (albo bardzo podobnie) jak w Astrze H. :roll:

Na pewno potrzebowałbyś panel sterujący, servo motor - który steruje klapkami w nawiewach, bo przy automatycznej klimatyzacji te klapki ustawiają się elektrycznie/automatycznie. Do tego pewnie czujnik temperatury we wnętrzu auta. Może być też inna nagrzewnica ale tu nie jestem pewien.

Ogólnie według mnie nie bardzo opłaca się robić takiego czegoś :roll:

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Ogolnie wszystko jest potrzebne. Od wizek, tunelow pod deska, nawet chyba sprezarka klimy nie podejdzie i nie wiem jak chlodnica. Praktycznie mozna powiedziec ze roboty tak samo jakbys wcale nie mial klimy z tym ze stare graty mozna sprzedac. Lepiej zmienic auto.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

A nie wiem jeszcze jak z nagrzewnicą, bo też może być inna. Najlepiej sprawdzić sobie poszczególne elementy w EPC - ja akurat go nie mam :|


W sumie tak jak powiedział wesoł - roboty tyle jak w przypadku montażu klimy do auta, które jej wcześniej wcale nie miało. Za dużo do wymiany...

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Kiedys sie w tym temacie orientowalem bo kumpel mial taki pomysl. Potrzeban jest cala nagrzewnica od climatronicu (ta cala pucha z tunelami, klapkami itp. Wiazka do tego, panel, czujniki i kilka malych pierdolek. Ogolnie sie nie oplaca bo za rzadko sie z tego korzysta. Koszt to lekko ponad 1000 zl i od cholery roboty.
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Tak jak mowilem potrzebne 99% calego ukladu cimatronika albo i najlepiej to nawet 100% zeby nie bylo jakiś zonkow. Chyba ze ktos lubi rzeźbić to moz enawet od innej marki sobie dopasowac np forda to bedzie taniej. Z tym ze i tak jak kolega podal cene 1000 zl to bediz elajtownie bomoze sie zamknac nawet kilkutysiaczkowa kwota.

ODPOWIEDZ