wentylator i nadmuch powietrza z wewnatrz i zewnatrz

Szym3k

wentylator i nadmuch powietrza z wewnatrz i zewnatrz

#1

Nieprzeczytany post autor: Szym3k »

witam.
jak o dkrecic urzadzenie za schowkiem ktore ma w sobie wentylator i "zmieniarke" nadmuchu powietrza z wewnatrz i zewnatrz??
problem jest taki ze klapka ktora sie przestawia w odpowiednie polozenie i powoduje zamkniecie/otwarcie nadmuchu sie wylamala i musze sie do niej dostac a gdy jest przykrecona na sztywno nie ma tam mozliwosci naprawy, tak wiec chce to zdjac lecz nie bardzo wiem jak to zrobic...pomozecie??

ROBO81

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 11 lip 2008, 23:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Żarki( Chrzanów)
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ROBO81 »

Kolego co dokładnie ci się złamało??Chodzi ci o to cięgno które idzie od silniczka do kopuły otwierającej nawiew?? Jeśli tak to to cięgno jest wciskane na przeguby kulowe i trzeba je podważyć i zrzucić z tych przegubów.silniczek to taka mała skrzyneczka z lewej strony dmuchawy przykręcona 3 śrubkami na krzyżak ja to odkęciłem za pomocą bitu krzyżakowego i kluczyka płaskiego musisz dopasować do bitu bo nie ma tam miejsca aby coś większego włożyć .Jeśli ci nie chodzi o to to zrób zdjęcie o jaki element dokładnie ci chodzi i postaram ci się pomóc. Pozdrawiam Robert :>

lukaszluk

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: lukaszluk »

musisz odkręcić kratki od zewnątrz od strony komory silnika i tam jest jedna sruba a dwie od środka i te ,,drzwi'' co zmieniają stronę wlotu powietrza można wycia gnać tylko jest
ciężko i nie wiem jak je wyciągniesz ale jakoś sie da
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ