jak otworzyc auto?

epo85

Astro-maniak
Posty: 69
Rejestracja: 09 lut 2007, 15:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydzia
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: epo85 »

He a u mnie np bagaznika nie otworzez kluczyka nie wiem czemu probowałem otworzyc i nic tylko było słuszalne chodzenie silniczka ale klapa sie nie otworzyła a zamek znaczy wejscie na kluczyk mam tylko w drzwiach kierowcy

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

epo85 pisze:He a u mnie np bagaznika nie otworzez kluczyka nie wiem czemu probowałem otworzyc i nic tylko było słuszalne chodzenie silniczka ale klapa sie nie otworzyła a zamek znaczy wejscie na kluczyk mam tylko w drzwiach kierowcy
Zalezy jakie masz nadwozie bo np w kombi ustawia sie jak chcesz zeby reagowala klapa na silownik elektryczny- jest w instrukcji opisane wiec nie bede sie rozwodzil. Mimo to powinna sie kalpa otworzyc z kluczyka oczewisice jak bedzie poprawnie ustawiony kluczyk. Drzwi mozna tez otworzyc awaryjnie przez podwazenie kawalkiem drewna dorna rame drzwi i dalej kombinacje z drucikami, patykami itp. Zreszta tez jest na necie dostepny w PDFie poradnik dla tych co by chcieli otworzyc rozne auta i jest opisane co trzeba zrobic w jakim aucie i jaka blaszka czy drutem oco zahaczyc i masz auto otwarte- wystarczy poszukac i sciagnac.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
damkoz

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2008, 20:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: damkoz »

szykujesz sobie 2-gi akumulator i kable rozruchowe, podnosisz auto na maksa na lewarku i zabezpieczasz żeby na łepetyne ci nie spadło a następnie właźisz pod silnik, podłączasz masę do nadwozia a kabel plusowy do grubego kabla przy rozruszniku i w tym czasie 2-ga osoba naciska na przycisk na pilocie żeby otworzyć drzwi. Jeżeli masz kluczyk to poradzisz sobie bez problemu i bez żadnych szkód.
Naprawa sterowników pomp VP Szczecin tel: 600-447-039

ODPOWIEDZ