Sterownik silnika

Awatar użytkownika
SiR2

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2008, 0:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa-Białystok
Kontakt:

Sterownik silnika

#1

Nieprzeczytany post autor: SiR2 »

Panowie czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć czy jeśli sterownik silnika (jest od silnika jaki posiadam czyli Z22SE) jednak jest wymontowany z Vectry to będzie można go wykorzystać w tym samym silniku tylko w Astrze? Pare osób powiedziało mi że niby można w ASO twierdzą że nie bardzo. Jak to jest, jak naprawdę nie da rady to mam DUŻY problem. PROSZĘ O POMOC !!!

Krzysiek11

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek11 »

W Vectrze C sterownik tego silnika jest inny,w VectrzeB chyba taki sam ,ale wymaga to sprawdzenia.Sprawdze to jutro i napiszę.

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

W Vectrze C jest na szynie CAN i to meze miec jakies znaczenie. Jesli wezmiesz od Vectry B od takiego samego silnika to zawsze moga go przeprogramowac w ASO pod Astre jesli sie roznia softem w srodku co watpliwe.
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
SiR2

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2008, 0:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa-Białystok
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: SiR2 »

Nie napisałem iż chodzi o sterownik z Vectry B i o ile sie nie myle nawet z tego samego rocznika co moja Astra. Dodam, iż razem ze sterownikiem mam do niego immo i kluczyk co w/g mojej wiedzy spokojnie starcza na wszelkie przeprogramowania z nim związane. Jeśli ktos jeszcze cos wie lub ma własne doświadzczenia związane z tym tematem to prosze o info.
PZDR.

Awatar użytkownika
Fahoo

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2008, 16:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Fahoo »

zapraszam na PÓŁKOWĄ 8 Białystok,Ryszard Sokołowski bardzo dobry elektryk ,jego syn to moj kolega i potwierdze ze sie chłopaki dobrze znają na autach

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#6

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

aby cokolwiek programować potrzebny jest jeszcze pin ale to też nie problem można go odczytać z immo.
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

ODPOWIEDZ