zależność między wspomaganiem a nie świeceniem kontrolki aku

Awatar użytkownika
bartek9052

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2008, 20:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lubawa
Kontakt:

zależność między wspomaganiem a nie świeceniem kontrolki aku

#1

Nieprzeczytany post autor: bartek9052 »

Witam
Ostatnio w mojej astrze zaczęło brzęczeć wspomaganie (nawet na zapłonie) i przestała się świecić kontrolka ładowania. Nie byłem pewny czy jest jakaś zależność między tym czy osobna usterka, ale chyba tak. Jechałem dziś samochodem i strasznie parowały szyby od razu zauważyłem że przestał chodzić silniczek od zamkniętego obiegu. (jak jest wyłączone to też paruje tylko że mniej może ktoś wie czemu :?: ). Tak mnie to zdenerwowało szyby stały się białe jak mleko, nie mogłem jechać. Walnąłem porządnie w okolice schowka (czasem pomagało na ten silniczek :P :) ), zauważyłem że wspomaganie przestało brzęczeć a kontrolka ładowania się zapaliła. Po odpaleniu samochodu i zgaszeniu go problem wrócił.
Co to może być :?:

czaaarny

Astro-maniak
Posty: 831
Rejestracja: 26 kwie 2008, 0:11
Imię: Marecki
Auto: Vectra B SRi
Silnik: 1,8xe1
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: czaaarny »

moze słabe ładowanie, sprawdz to. moze to miec wpływa na urządzenia elektryczne np, abs, poduszka itd moze wyrzucac błąd. nie wiem jak to jest z obiegiem wewnetrzym, czy tez w tej sytuacji bedzie wariował. ale sprawdzic warto, nic nie stracisz:) pozdrawiam
silnik, 4 koła i mina wesoła :P

Awatar użytkownika
slawibed

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2008, 20:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: janik
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: slawibed »

jak paruja ci szyby to moze masz zapchany filtr pylkowy szyby lubia parowac jak sie zapcha

ODPOWIEDZ