JAK WYCIAGNAC FOTEL KIEROWCY W ASTRZE 2 3 DRZWIOWEJ !!!

Awatar użytkownika
stw

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2009, 0:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: stalowa wola
Kontakt:

JAK WYCIAGNAC FOTEL KIEROWCY W ASTRZE 2 3 DRZWIOWEJ !!!

#1

Nieprzeczytany post autor: stw »

Witam
Mam skrzywiony fotel ucieka w strone drzwi ( jak by cos w srodku bylo pekniete) chcialbym wyciagnac fotel i sciagnac tapicerke. Czytalem ze moze cos byc pekniete i mozna to spokojnie naprawic. Tylko nie wiem jak wyciagnac fotel ( z poduszka)
Jezeli wiecie to prosze napiszcie !
Pozdrawiam

luskamarcin

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 03 lis 2008, 21:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Odrzechowa/Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: luskamarcin »

Ja dołączam do prośby kolegi. Mam ten sam problem co on, tez fotel ucieka mi w stronę drzwi, ale gdy oprę się o oparcie i podciągnę uchwyt do składania siedzenia fotel powraca w swoją pozycję.
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
sagi

Astro-maniak
Posty: 410
Rejestracja: 19 lis 2007, 22:33
Imię: Marcin
Auto: Vectra GTS, Fabia TSI
Silnik: Z19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#3

Nieprzeczytany post autor: sagi »

o ile dobrze pamiętam to sa 2 sruby na torxa z przodu fotelu i takie 2 plastikowe blokady, trzeba je wyjać, wymontowanie to jakies 10 minut roboty :P
i najważniejsze zanim odepniesz "moduł" spod siedzenia od poduszek to odłącz akumulator bo jeśli tego nie zrobisz to komputer wywali błąd poduszek. powodzenia
AG 1.4 16V--> AG 2.0 DTI---> VC GTS [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
stw

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2009, 0:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: stalowa wola
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: stw »

dzieki !
a moze ktos teraz nam powie jak sciagnac tapicerke albo naprawic ta usterke? bo nie mam pojecia :(

Awatar użytkownika
sajo82

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2008, 23:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: sajo82 »

Miałem podobny problem z dwoma fotelami tyle ze u mnie z lewej albo z prawej strony nie trzymał rygiel dopiero załapywał jak był fotel krzywy. Nie obyło się bez wyjęcia fotela pocieszeniem jest to ze nie trzeba było rozbierać poszycia fotela. Po wyjęciu fotela trzeba z prawej strony odblokować zabezpieczenie a z lewej wyciągnąć drut(kawałek) który steruje pochyleniem oparcia ( ciągnąłem za plastikowy okrągły regulator)nie mylić wajcha do składania oparcia przy wsiadaniu. Fotel zamykał się krzywo ponieważ jedna ze stron była przestawiona i trzeba je ustawić na równo i w dobrym świetle wycelować aby ten pręt wskoczył założyć zabezpieczenie i finał Sagi ma racje mi wyskoczył błąd od napinaczy bo zapomniałem o akumulatorze ale zapłaciłem 20zł i skasowali. Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz Pozdrawiam

ODPOWIEDZ