Wymiana całej konsoli w Astrze G.

Awatar użytkownika
Cucher

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2008, 12:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Uników
Kontakt:

Wymiana całej konsoli w Astrze G.

#1

Nieprzeczytany post autor: Cucher »

Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą -otóż kupiłem asterkę taką jak moja ale nie ma w niej konsoli (deski rozdzielczej). Kupić konsolę to nie problem ale sęk w tym że nie bardzo wiem jak ją założyć żeby wszystko działało jak należy. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak ona jest mocowana, na co zwrócić uwagę przy kupnie, czy szukać używanej czy regenerowanej? Przeglądałem forum i znalazłem jedynie informacje dotyczące astry f. Liczę na Waszą pomoc. Pzodrawiam
Passat B4 1,9TDI Astra G 1,7DTI

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Napisz dokładnie czy chodzi ci o samą konsolę środkową ( która siedzi na śrubach i zatrzaskach samych) czy nie ma w ogóle całej deski rozdzielczej. Co do samej konsoli środkowej to szukasz tylko żeby była do AG i tyle, ew oryginalna czarna czy w jakimś kolorze konkretnym, drewnopodobna itp. itd.
Z deską rozdzielczą natomiast to już więcej zabawy jest, cala deska również jest przykręcana. Kupując całą deskę tez nie ma jakichś "kryteriów" bo wszystkie Astry G miały je właściwie takie same, jedynie może kwestia poduszek, tzn. że jeżeli samochód je ma to szukaj deski z samochodu który też miał poduszki. Na razie nic więcej do głowy mi nie przychodzi.
Tutaj masz jak ściągnąć, konsolę środkową :
[External Link Removed for Guests]
Jeżeli znajde dokładny opis zdjęcia/zalożenia deski rozdzielczej to wrzucę go.

Awatar użytkownika
Cucher

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2008, 12:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Uników
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Cucher »

Dzięki za zainteresowanie. Niestety chodzi (tak jak w temacie) o całą deskę rozdzielczą. Wiem, że najprościej byłoby odstawić auto do mechanika, ale czegoś sie nauczyć też nie zaszkodzi a i koszty będą mniejsze. Czekam na dalszą pomoc. Pozdrawiam
Passat B4 1,9TDI Astra G 1,7DTI

baxter620

Astro-maniak
Posty: 767
Rejestracja: 09 sty 2008, 19:26
Imię: Tomasz
Auto: ----
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

#4

Nieprzeczytany post autor: baxter620 »

Cucher, [External Link Removed for Guests] masz cały temat jak rozłożyć deskę rozdzielczą

ODPOWIEDZ