ogromny spadek temp silnika

snajpi84

Astro-maniak
Posty: 205
Rejestracja: 15 paź 2008, 13:40
Imię: Michal
Auto: Astra G / Mondeo IV
Silnik: 1,7 DTI / 2,0 TDCI
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gostomko
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: snajpi84 »

pietrek, czekam na info dotyczące nowego czujnika temp silnika, zastanawiam sie nad wymianąu siebie; kiedy będziesz zmieniać?.
mój mechanik doradza podłączenie auta pod kompa i sprawdze rzeczywistej temperatury silika a nie czytanie jej ze wskaźników. jutro mam się z nim zdzwaniać, jak będzie miał czas to jutro na wieczór będę miał dalsze info.
[External Link Removed for Guests] - jeździdło - Astra G Kombi
[External Link Removed for Guests] - zabawka - Vectra C GTS

Awatar użytkownika
Dzidzia_2

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Dzidzia_2 »

Niestety muszę się podłączyć do tematu.. u mnie Panowie dzieje się tak samo.. Mam manualną klimatyzację (nie wiem czy to jest klimatronik czy jak to się nazywa) oczywiście jest wyłączona i objawy takie jak u was...

snajpi84

Astro-maniak
Posty: 205
Rejestracja: 15 paź 2008, 13:40
Imię: Michal
Auto: Astra G / Mondeo IV
Silnik: 1,7 DTI / 2,0 TDCI
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gostomko
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: snajpi84 »

Dzidzia_2, climatronick to klima automatyczna ale pewnie powod usterki taki sam, przynajmniej tak mysle ale mechanikiem nie jestem. nikt z brdziej doświadczonych kolegów się nie wypowiada więc pozostało nam radzic sobie samemu.
ja czekam na info odpietrek, jak to wyglada przy zastosowaniu nowego czujnika.
[External Link Removed for Guests] - jeździdło - Astra G Kombi
[External Link Removed for Guests] - zabawka - Vectra C GTS

Awatar użytkownika
Dzidzia_2

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Dzidzia_2 »

Czyli jestem bogatszy o wiedzę z zakresu klimatyzacji :mrgreen: Naprawdę nigdy mnie to nie interesowalo, która jak się nazywa ;) Dzięki za odpowieź, mam nadzieję, że w końcu dowiemy się co z tym grzaniem ;)

pietrek

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2008, 23:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: pietrek »

Witam koledzy
Jutro podam info co z czujnikem,postaram sie jak najszybciej ale podejrzewam ze dopiero wieczorem kolo 23 jak wroce z pracy

[ Dodano: 2009-01-22, 23:32 ]
Witam
wymienilem czujnik i......nic temperatura dalej opada nie tak szybko ale spada na obiegu wew i zew,takze trzeba szukac innej przyczyny Temperatura robocza podskoczyla mi o okolo 2 stopnie do 89 ale nie zmienia to faktu ze jest cos nie tak.
SNAJPI84 jak bedziesz na kompie to podziel sie co wyszlo to pewnie pojade nie tylko ja bo widze ze nie tylko ja mam taki problem.Teraz juz nie wiem co mozna jeszcze wymienic i w tym miejscu konczy sie moja wiedza takze czekam na wasze pomysly i moze jakos z tego wybrniemy.Pozdrawiam z Poznania

[ Dodano: 2009-01-23, 00:02 ]
Witam
wymienilem czujnik i......nic temperatura dalej opada nie tak szybko ale spada na obiegu wew i zew,takze trzeba szukac innej przyczyny Temperatura robocza podskoczyla mi o okolo 2 stopnie do 89 ale nie zmienia to faktu ze jest cos nie tak.
SNAJPI84 jak bedziesz na kompie to podziel sie co wyszlo to pewnie pojade nie tylko ja bo widze ze nie tylko ja mam taki problem.Teraz juz nie wiem co mozna jeszcze wymienic i w tym miejscu konczy sie moja wiedza takze czekam na wasze pomysly i moze jakos z tego wybrniemy.Pozdrawiam z Poznania
pietrek

snajpi84

Astro-maniak
Posty: 205
Rejestracja: 15 paź 2008, 13:40
Imię: Michal
Auto: Astra G / Mondeo IV
Silnik: 1,7 DTI / 2,0 TDCI
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gostomko
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: snajpi84 »

niestety mój mechanik jest zawalony robotą, możliwe że jutro będę miał jakieś info koło 16 wtedy napisze

[ Dodano: 2009-01-24, 15:56 ]
byłem dziś i sprawdzałem auto pod kompem, żadnych błędów, licznik temperatury nic nie przekłamuje więc mam zagadkę i chyba pozostanie mi odstawić autko na dłużej jak tylko naprawią mi służbowe auto :-)
[External Link Removed for Guests] - jeździdło - Astra G Kombi
[External Link Removed for Guests] - zabawka - Vectra C GTS

ODPOWIEDZ