PROBLEM Z TYLNIMI DZWIAMI

Awatar użytkownika
Grzes04

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2009, 13:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

PROBLEM Z TYLNIMI DZWIAMI

#1

Nieprzeczytany post autor: Grzes04 »

Mam problem w tylnych drzwiach za kierowcą nie mogę otworzyć je z pilota pomimo iż wszystkie drzwi się otwierają a także problem jest z podniesieniem szyby nie mogę jej podnieś siedząc w fotelu kierowcy a w drzwiach jako pasażer normalnie działają. Jaka to będzie przyczyna naderwane kable? :?

kinio25

Astro-maniak
Posty: 133
Rejestracja: 08 wrz 2008, 14:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kinio25 »

zobacz czy ci sie nie wypiela kostka kolo slupka :!:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Grzes04

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2009, 13:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Grzes04 »

kinio25 pisze:zobacz czy ci sie nie wypiela kostka kolo slupka :!:
Czy to na pewno będzie kostka? mogę spuścić szybę na dół siedząc na fotelu kierowcy ale jej nie mogę podnieść ale oczywiście sprawdzę, kilka osób mi podpowiedziało że mogę mieć kabel jeden naderwany.

pzloty

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: pzloty »

Co do zamka tylnych drzwi od kierowcy to chyba domena wszystkich Opli.Co to jest to nie mam pojęcia,ale u mnie w rodzinie są 4 Ople: Vectra A,Vectra B,Astra F i moja Astra G.Oprócz mojej wszystkie 4 drzwiowe i w każdym jednym w centralnym nie działają drzwi tylne za kierowcą - może jakaś wada fabryczna,albo taki już urok opla.

Niestety w żadnym z tych samochodów nie ma z tyłu elektrycznych szyb więc nie jestem też w stanie powiedzieć czy to elektryka,ale u Ciebie wygląda że nie skoro z miejsca pasażera szyba działa.

paucio

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:58
Imię: Paweł
Auto: Zafira A'03, Astra H '05
Silnik: Z16XE, Z19DTJ
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: paucio »

W mojej Astrze jest problem z zamkiem centralnym, z przycisku w kluczyku otwierają się drzwi (nie wszystkie) tylko tylnie i po chwili same zamykają, analogicznie w przypadku zamykania, natomiast przekręcając kluczyk w drzwiach nie chcą się otworzyć drzwi pasażera kierowcy pozostale o.k.

ODPOWIEDZ