Nie można wpisać kodu do radia CDR 500 Delco w Astrze G

Awatar użytkownika
OmerPL

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Nie można wpisać kodu do radia CDR 500 Delco w Astrze G

#1

Nieprzeczytany post autor: OmerPL »

Witam wszystkich! Jestem nowy na forum. Szukałem trochę tematu opisującego mój problem ale zawsze te, które znalazłem dotyczyły tego jak się wpisuje kod natomiast mój problem dotyczy tego, iż kilkakrotnie wpisywałem kod do radia (oczywiście błędny-nowe auto więc chciałem rozkodować :)). Wg tego co pokazywał wyświetlacz zostało mi jeszcze 6 czy 5 prób więc luz. Gdy jednak wpisałem cztery zera w miejsce kodu (oczywiście też błędnie) kolejny raz nie mogę już wpisać kodu. Trzymam AS, włączam radio na zapłonie, wyświetla napis CODE i powinno wskoczyć ---- a u mnie nic się nie dzieje. Jestem pewny, że nie wykorzystałem wszystkich prób więc nie wiem o co chodzi. Jakby ktoś mógł mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny xD
P.S. Może cztery zera to jakaś komenda, której nie powinienem wpisywać :/
PSN ID: OmerPL
XBL: OmerPL

snajpi84

Astro-maniak
Posty: 205
Rejestracja: 15 paź 2008, 13:40
Imię: Michal
Auto: Astra G / Mondeo IV
Silnik: 1,7 DTI / 2,0 TDCI
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gostomko
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: snajpi84 »

OmerPL, kolego ja po zakupie swojego radia też miałem tego typu problemy. Z tego co wiem w tym momencie jak autko jakisz czas bedziesz mial na chodze (nie pamietam jk długo czy 30 minut czy 2 godziny, (musiał bys poszperac w google) wskoczy Ci ponownie możliwośc wpisywania kodów, chyba że chcesz szybciej to pojedz do jakiegos dobrego elektryka i za 20 zł będzie po temacie.

u mnie miałem dodatkowo uszkodzony potencjometr w radiu, poprawiał wszystkie luty bo nie chcialo sie włączyć, rozkodował (nie potrzeba w tej chwili kodu po odłączeniu od akumulatora) (zajeło mu to 10-15 minut - demontaż, rozebranie, naprawa, montaż i ustaweinie 6 łownych stacji radiowych) a skasował mnie całe 20 złotych.
[External Link Removed for Guests] - jeździdło - Astra G Kombi
[External Link Removed for Guests] - zabawka - Vectra C GTS

Awatar użytkownika
OmerPL

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: OmerPL »

Dzięki za pomoc, sprawdzę to już jutro bo dziś trochę pojeździłem po sklepach więc może tyle mi wystarczy :mrgreen: Napisze czy się udało 8)
PSN ID: OmerPL
XBL: OmerPL

ODPOWIEDZ