Autoalarm AMX G+

de_roll

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 01 kwie 2008, 7:47
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: 14NET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Autoalarm AMX G+

#1

Nieprzeczytany post autor: de_roll »

Witam,

Po długiej przerwie związanej z poszukiwaniem następczyni mojej Asterki, wczoraj dokonałem zakupu. Niestety jest jeden sczegół, który nie daje mi spać czyli wspomniany w temacie fabryczny autoalarm AMX G+. W poprzedniej Astrze mialem PRO 9234 z domykaniem szyb i ryglowaniem drzwi oraz obsługą z kluczyka. Obecny alarm nie posiada tych funkcji. A na dodatek centralnym zamkiem nie da się wogóle sterować z kluczyka!!

Moje pytania :
-czy do tego alarmu da się w jakiś prosty sposób dołożyć funkcje sterowania z kluczyka (podwojne klikniecie aktywuje alarm, rygluje drzwi oraz domyka otwarte szyby)
-jezeli nie - jak zdemontować ten alarm, gdzie szukać centralki, jak reaktywować sterowanie centralnym z kluczyka
-czy wystarczy zastapić centralke AMX G+ centralka z PRO 9234 żeby powyzej wspomniane funkcje zaczęły działać, jeżeli nie, czy da się wykorzystać jakieś fragmenty istniejącej instalacji do nowej
-proszę o namiary sprawdzonych warsztatów i rozwiązania, które polecacie.

Dzięki i pozdrawiam.
Marcin

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

kolego autoalarm fabryczny czy "dokładka salonowa" ... nie sadze ze fabryczne maja nazwe fabryfczne maja nr katalogowy GM.

I na moje oko nie ma mozliwości zamienic 1 za 1 centrlek zeby miec opcje z poprzedniej.

Pozdro

de_roll

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 01 kwie 2008, 7:47
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: 14NET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: de_roll »

Pewnie dokładany w salonie, natomiast jest instrukcja jest sygnowana logo Opla, a na ostatnie stronie jest informacja, że objęty jest programem Opel Assistance.
Czy ta informacja w jakis sposób pomaga?

ODPOWIEDZ