Ile pali astra G 2.0 DTL? kombi?PILNE

ADAMVARIANT

Ile pali astra G 2.0 DTL? kombi?PILNE

#1

Nieprzeczytany post autor: ADAMVARIANT »

witam jak w temacie ile mi spali taka astra? 2.0 dtl i co mozecie o tych sinikach powiedziec?ewarto brac?? ile maja koni 100? i czym sie rozni dtl od TD? jaka moc i jakie spalania sa?

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Co do spalania tego silnika jak w temacie to moge Ci odpowiedziec bo taki mam i tez kombi. W miescie okolo 6 a poza miastem troszke ponad 5 L (110-120km/h) Co do rodzajaow silnika i oznaczen to mi sie poprostu nie chce bo juz walkowane na forum-wystarczy poszukac.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

co do spalania to moze ja cos powiem . ja mam wersje 82km di 16 v i ostatnio mi wyszla srednia 7,8l-7,9l to byly predkosci od 70km/h :arrow: do :arrow: 170km/h wiec troche dostala w dupe pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

No tak. Kuzyn zawsze mowil ze jego golfik 4 1.9 TDI palił 10 litrow.

Przy 200km/h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

dafi

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 21 cze 2007, 6:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: dafi »

spalanie około 6 w miescie, poza miastem troche mniej- oczywiscie wszystko zalezy od prawej nogi:)

Poza tym autko OK, silnik.. no cóz ja już mam za sobą regenerację pompy wtryskowej bo ponoć jakaś fabryczna wada- ale to tez zależy od rocznika, mój to 2000,
poza tym generalnie autko sprawuje sie bardzo dobrze

Qchi

#6

Nieprzeczytany post autor: Qchi »

5-7.5 zalezy do nastroju i trasy :)

pozdr.

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

to ja cos jeszce od siebie dodam . Zatankoealm do pelna lepszego diesla ze stacji repsol i na pelnym baku zrobilem 483 km !!!!! :!: :!: JAk na diesela to troche duzo . Ale bylem w fazie testownia przyspieszania i mometu obrotowego . Na trasie poniezej 150km/h nie schodzile a byly momety ze licznik pokazywal :arrow: 190km/h :shock: . Kazde swiatla od 2200 do 4300 :m (obrty sie znaczy) Tak ze diesel jak beznyna spalil :m :m Ale zabawy co niemiara . Dodam jeszce ze chyba takie spalanie bylo przez jazde gorska!!! Serpentyny , gora dol jeden dwa . Panowie jak mi ktos powie ze astra caravan nie nadaje sie do sportwej jazdy to normalnie do el masnou pod barclona zapraszam na przejazdzke ze mna bo ta ASTRA CARAVAN naprawde ma pazurki !!!!!!!!I to zawieszenia . Dalem troch wiecej cisnienia w oponach 2.5 , 2.6 i jest prawie jak go-kart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: Tak na maginesie to polecam goraco ten model kazdemu bo warto .

ps
A co do zawieszenia to juz jak jezdzilem cosa c 1.0 (trzy gary) to tam bylo czuc ze zawiesznie to nie lozko wodna . Opel udowodnil ze potrafi robic naprawde dobre autka.


Pozdrawiam i szerokiej drogi ( tak jak ja mam tu w hiszpani) :P

Qchi

#8

Nieprzeczytany post autor: Qchi »

co do zawieszenia, to mi osobiscie ta charakterystyka nie do konca odpowiada... moze za jakis czas wrzuce fajny zawiasik i bedzie git :D

pozdr.

Żwirek

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 14 cze 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Żwirek »

Trosze inny silnik bo 1,7 DTI
Trasa 5,2-5,5 l/100km
miasto ok 6-7 l

Awatar użytkownika
DAREK_B

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: DAREK_B »

PEŁNY ZBIORNIK JAZDA MIESZANA 850km

ODPOWIEDZ