czy wy też tak macie??? (dmuchawa)

allen

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wałbrzych
Kontakt:

czy wy też tak macie??? (dmuchawa)

#1

Nieprzeczytany post autor: allen »

Witam!!

obojętnie jak mam ustawione dmuchanie (na nogi,na szyby, na szyby i na nogi jednocześnie...)...zawsze lekko dmucha mi tez na mnie I...jak zwiększę dmuchanie np na 3,4 to dmucha mocniej tez na mnie (pomimo tego ze mam ustawione tylko np na szyby)...czy to jest normalne??czy wy tez tam macie??...nie jest to uciążliwe ale pytam z ciekawości...

pozdrawiam!!!

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

w Astrze F tez tak mam. Uwazam ze to przydatne. A jak "wianie" przeszkadza, to zawsze mozna centralne nawiewy zamknac :)

allen

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wałbrzych
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: allen »

racja...chciałem wiedzieć czy wy też tak macie:)...

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

TTTM, ja tez tak mam w F-ce 2.0
Obrazek

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

cześć wsiem.
mam jedno małe pytanko. otóż stalem sie szczesliwym posiadaczem Astry G. generalnie jest ok ale męczy mnie jedna rzecz. otóż za cholerę nie mogę wyplenić pary z szyb. jak jade sam nie jest tragedia, ale wystarczy dorzucic 2 osoby i juz mam mleko na szybach. wymieniłem filtr kabinowy, powietrza, termostat (nie dogrzewała) a problem jak był tak jest. jako ze mam taka samą astre w robocie zauwazylem ze w tej firmowej dmuchawa śmiga aż milo a u mnie jak by chciała a nie mogła. czy to początek jej końca?? w czasie jazdy nie radzi sobie z mlekiem na szybach. ubytków w plynie nie mam. moze ktos jest w stanie mi podpowiedziec co sprawdzic lub wymienić. koles cos mi wspominał o mozliwości pozamykanych klap w nawiewie? czy to moze byc to??

caffy

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2007, 23:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: caffy »

hehe Też tak mam czyli TTTM :P

piotrz Mógł Ci się skindolić silniczek włączający wew-zew obieg... A tak w ogóle to w Asteroidach niestety trzeba wymuszać obieg powietrza :evil: Czyli wentylatorek na 1-3 (zależy ile osób) + zamknij środkowe kratki a boczne skieruj na szyby. U mnie to pomaga ;)

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

piotrz Witam jesteś tu nowy i pozwole byś sie nie meczył i szykał odpowiedniego posta na ten temat. Bo juz wiele razy to poruszałismy na forum. Ale twój przypadek jest identyczny jak mój. Dlatego też powiem ci jak ja sie uporałem z tym. No wiec wina jest po stronie szyb... sa tłuste i dawno nei były myte. Klubowicze doradzaja umycie szy od srodka szamponem do włosów lub jakimś odtłuszczaczem z kuchni, denaturatem lub innym alkoholem (tylko nie wódka bo aż szkoda). Ja zrobiłem tak umyłem pierwszy raz szyby Ludwikiem efekt tymczasowy az do czasu gdy nei dotkła sieszyb lub usiadło wiecej osób... wziołem drugi raz umyłem też ludwikiem lecz porawiłem jeszcze środkiem anty-roszeniowym efekt oki ale miejscami znowu. Tak wiec za trzecim razem przyłożyłe msieostro do mycia i odtłuszczania (ciepla woda ludwik szmatka wilgotna i sucha). Efekt ani smug ani parowanych szyb... a jesli nadal beda parować u ciebie szyby daj znać to napisze ci nazwe takiej sciereczki jednorazowej ale skutecznej na bardzo dlugo... bo teraz ta nazwa mi wypadła z głowy.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Tez sprobuje bo moze to byc to. Dzieki
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Gość

#9

Nieprzeczytany post autor: Gość »

thx marcovip. postaram sie tak zrobić. od poniedziałku mam urlop wiec umyję i zobacze czym mi astra odpowie. na dokładke zauważyłem ze przez przenią szybę woda smaruje mi do środka - wiec wklejka od nowa. pozyjemy - zobaczymy jak sie zakonczy aparacja pod kryptonimem "mleczne szyby". :mrgreen:

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

Zycze udanej "operacji" zakończonej sukcesem.

ODPOWIEDZ