Wymiana linki fotela przedniego Astra G 3 d

gorbizone

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2008, 9:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: gorbizone »

Rewelacja. Wielkie dzięki Hoses. U siebie też będę walczył, tylko nie znam kodu do radia, a akumulator pasuje odłączyć.

Jeszcze w temacie fotela, nie orientujecie się czy Asia G z 98 roku miała w fotelach tzw. efekt pamięci? U mnie po złożeniu oparcia i ponownym "stawianiu" jedzie na szynach do końca :evil:

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
hoses

ex-Staff
Posty: 1167
Rejestracja: 02 lut 2008, 16:54
Imię: hoses
Auto: Astra J
Silnik: A14NET + LPG STAG
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 64 razy
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: hoses »

Dobrze by było żebu z tego tematu powstał jakis tam poradnik dotyczący wymiany tejże linki. Ja mogę na potrzeby tego tematu dorobić jeszcze jakieś zdjęcia tylko wszystko zalezy od potrzeb. Myslę, że jeszcze nie jeden z nas bedzie miał z tym problem i żeby nas(was) nie męczyć pytaniami poprostu przeczyta ten link i sobie poradzi.

lehoo

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 02 maja 2008, 20:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ciał
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: lehoo »

W mojej astrze po pierwszej imprezie wyskoczylo pokretlo do regulacji oparcia, zle skrecilem i lewa strona oparcia giela sie nieco przy nacisku, przeczytalem temat i juz wszystko gra. Dzieki tego mi było trzeba :mrgreen:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
raner

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2008, 14:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: internet
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: raner »

Witam też mam problem z fotelem ale nie z linką a z mechanizmem do obalania przynajmniej tak mi sie wydaje ze to jest to.... fotel jest skrzywiony (zapadniety z jednej strony) może molgłby ktoś pomóc kto rozkręcał taki fotel



z góry dziękuje

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Poczytaj post od poczatku to zobaczysz ze jest w nim link do opisu jak owa nierownosc oparcia fotela naprawic.
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ