Wymiana linki fotela przedniego Astra G 3 d

bartek

#11

Nieprzeczytany post autor: bartek »

Witam.A tak na marginesie,to najlepiej taka linke kupić w autoryzowanym serwisie,naprawde tanio

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

u mnie w okolicy cena w serwisie 52 zł
ale moje pytanie jest inne :D gdyż rozebrałem fotel nie mogłem sie dostać mocowania głównej części linki zaraz przy miejscu gdzie jest wajcha do pochylania fotela... ale zrobiłęm tak jak inni z jednej stony na stałem i na jedną linke działą :D

a problem mam bo jak rozebrałem fotel to wypadło takie coś :D
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
i nie ma gdzie tego wpasować te wycięte półkola wyglądają jak do tego pojemniczka z gazem wyprofilowane, sprawdzałem w drugim fotelu i tego tam nie ma :D:D:D

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

heh dokladnie to samo mi wypadlo z fotela jak rozebralem i tez nie wiem od czego to jest. Jakby ktos moze wiedzial to niech powie.

cichy^kk

Astro-maniak
Posty: 421
Rejestracja: 27 sie 2007, 15:42
Imię: Cichy
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: StOliCa

#14

Nieprzeczytany post autor: cichy^kk »

Klimass2, marcinpsk, asy z was!! Niech zgadne: macie boczne poduszki?? :lol: To jest ochrona na w/w poduszkę!! marcinpsk, Jak przyjedziesz w niedziele to pokaże ci jak to się montuje , zrobimy foty i wstawimy na forum :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2008-03-01, 01:20 ]
Klimass2, ta osłonka z foto pochodzi z lewego fotela, prawda?? :lol: :lol:

[ Dodano: 2008-03-01, 01:27 ]
Klimass2, w twoim prawym fotelu już ktoś musiał majstrować wyjął i zapewne miał ten sam problem co ty teraz. Prześle ci foty jak to założyć.

Gość

#15

Nieprzeczytany post autor: Gość »

tak też myślałeż iż ta osłona ma coś wspolnego z tym pojemniczkiem bo tak jest wyprofilowana :D..... najbardziej mnie ciekawi jak odczepić LINKĘ przy tym elemencie co opuszcza fotel też zrobi kilka foto jutro bo naprawdę uciążliwy temat :D


a jesli sie coś rozbiera a potem składa:D i zostają części i to działa to znaczy ze jest GIT :D:D

Gość

#16

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Potwierdzam, ja w swojej nie mam bocznych poduszek i nie miałem takich elementów :) Widzę że te linki to nieprzyjemny problem wielu asterek...

gorbizone

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2008, 9:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: gorbizone »

cichykk prosimy więc o zdjęcia gdzie umiejscowić ten element. Też za niedługo będę zabierał się za fotel pasażera, więc pewnie wypadnie :)

Mam problem jednak trochę inny. Fotel pasażera po prostu się nie blokuje w żądanej pozycji. W każdej chwili można go złożyć bez podnoszenia wajchy. Po mocnym uderzeniu coś zaskakuje i zostaje zablokowany, jednak wtedy nie ma możliwości regulacji kąta. Czy ktoś z szanownych forumowiczów spotkał się z tym problemem?

Przy okazji, czy fotele w Astrze G 98 3d posiadały "efekt pamięci", tj. przy składaniu oparcia odjeżdżały w tył do miejsca gdzie były ustawione przed złożeniem? Gdzieś mi mignęła taka informacja, ale u mnie co najmniej się nie potwierdza?!

Pozdrawiam/Gorbizone

Gość

#18

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam!

To moj pierwszy post na forum. Moj problem jest lekko inny. Wersja 3d. Fotel sklada sie bez problemu, ale gdy odciagamy oparcie spowrotem blokuje rygiel tylko z jednej strony (od strony drzwi) i podczas jazdy jest to denerwujace poniewaz lewa czesc oparcia sie lekko kladzie. Ktos sie juz z tym spotkal?

gorbizone

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2008, 9:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: gorbizone »

Mój też. Po mocnym uderzeniu o którym wspomniałem, blokuje się lewa strona, więc fotel wykrzywia się na lewo.

Pozdrawiam i czekamy na pomoc :)

Gość

#20

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Przepraszam, zrobilem blad. U mnie fotel sklada sie normalnie i blokuje tylko od strony wewnetrznej.Ten od strony drzwi nie blokuje.

[ Dodano: 2008-04-08, 21:00 ]
Czy ktos ma jakis pomysl? :cry:

ODPOWIEDZ