kierunkowskaz nie wraca po skrecie...

Awatar użytkownika
vieele

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2008, 17:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: vieele »

Miałem podobny problem, po rozebraniu osłoy okazało się, że mechanizm wyskoczył z jednego zaczepu, po kliknięciu go na swoje miejsce działało jak nowe, więc polecam najpierw rozebrać i zerknąć zanim sie zamówi części.

mati83

#12

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

A jak to się rozbiera?? Mi nie zawsze odskakuje prawy kierunek, czasem owszem ale jak się obrazi to potrafi w ogóle nie działać przez parę tygodni... Jak zdjąć tę obudowę stacyjki??

KILER

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2007, 1:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Hel, Gdynia
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: KILER »

vMam niby błachy ale jednoczesnie powazny problem. Zawiesza mi sie prawy kierunkowskaz. Po włączeniu raz mryga a raz sie zawiesza. doraźnie pomagało przełączanie dźwignią, ale teraz juz nawet to nie pomaga. Po włączeniu kierunku cała prawa strona świeci się światłem ciągłym. Nie pomaga nawet odłączenie akumulatora ( po podłączeniu nadal się palą). Czasem minie po 2 minutach a czasem po 20minutach( podczas permamentnych prób załączanie i wyłączania) czasem zaskoczy i zacznie mrygac na chwile a za moment dalej sie swieci. Co to moze byc........jak to naprawic. Przyznam ze troche mnie to wkurza, szczegolnie ze raz nie zauwazylem i ze sie pali po wylaczeniu silnika i swiatel i rozladowal mi sie akumulator:(
Wczesniej astra GSi 1.8 125KM 1993r
Teraz astra II sportive 1.8 115KM 1998r


GO HARD, OR DIE TRYING

Mamanek

V.I.P.
Posty: 978
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:02
Imię: Adam
Auto: Opel Astra GSi
Silnik: C20XE+
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Mamanek »

niestety przelacznik kierunkowskazow masz do wymiany, znajduje sie tam przekaznik, sprawa raczej nienaprawialna :/
GSi to odwzajemniona miłość , więc jeśli nie czujesz tej miłości, to błagam Cię!
Zmień samochód!!!


M&M Team

ODPOWIEDZ