przekładnia kierownicza

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

przekładnia kierownicza

#1

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

jak wygląda sytuacja z przekładnią w astrze...mam na razie nówkę ale jak sobie przpomne moje perturbacje z ta w daewoo nubirze czy w fordzie ka mojej żony (niestety rozbiła karalucha na strzępy) to ciekły niesamowicie a ja deptałem ścieżki do warsztatu gdzie je reanimuja. boże spraw by w astrze mnie to ominęło :m

[ Dodano: 2008-02-22, 11:51 ]
no co tam nie ciekną czy olaliście me zapytanie?

Awatar użytkownika
donpedro243

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2008, 11:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: donpedro243 »

W mojej Astrze z przekładni kierowniczej jest niewielki wyciek. W dużym warsztacie od razu zasugerowano mi, żeby to wymienić (koszt około 800-900 zł, element po regeneracji). Pojechałem do niewielkiego warsztatu, do mechanika, który nie jest tzw. naciągaczem. Potwierdził wyciek, ale stwierdził, że jest on tak niewielki, że wymiana raczej nie potrzebna, bo prawie nie ubywa płynu od wspomagania. Zasugerował aby dokupić płyn Ceramizer i postąpić zgodnie z instrukcją.

Znajomi, którzy mają Astry G, raczej nie skarżą się na tego typu usterki. albo miałem pecha, albo uszkodziłem to przypadkowo 9najechany jakiś duży kamień itp..

Pozdrawiam!
DM

caffy

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2007, 23:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: caffy »

Masz nówkę i się na zapas zamartwiasz :shock: Moja Asteroida jest z 99r. i puki co żadnych wycieków.

ODPOWIEDZ