jakie wycieraczki

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: kita »

mati83 pisze:Ja używam Sonaxa - po prostu cudo!!!
ja po rozrobieniu tego płynu w proporcji 1:1 to przy mrozach tzn. -10 po spryskaniu rano szyby mi zamarzała. Więc nie wiem jakie proporcje mam zrobić aby wytrzymał płyn np do -10.

Jeśli chodzi o wycieraczki płaskie kupione na allegro to w większości przypadków są one jednorazowe tzn po zużyciu trzeba je niestety wyżucic. Ja zdecydowałem się na zakup płaskich wycieraczek w realu za 34zł szt i jesetm z nich zadowolony. Ani razu mi nie przymarzły do szyby, nie piszczą, posiadają wymienna gumę.
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

daft

Astro-maniak
Posty: 140
Rejestracja: 21 gru 2008, 22:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: daft »

esk2 pisze:a powiedzcie czy montowal ktos moze cos takiego: [External Link Removed for Guests]
a asi G.. bo starszy ma w grande punto i sa super...swietnie zbieraja wode i nie pozostawiaja smug tak ja tradycyjne...

pozdrawiam
ja mam w coupe. nie boje sie, ze ktos mi ukradnie bo kosztuja 14 zl szt. zbieraja dobrze. nie poniszczyly sie jeszcze, a juz chodzily po oblodzonej szybie. po 170 km/h generalnie wycieraczki sa zbedne ale i tak daja rade :) polecam.

aaa, do naszych astr ( G ) rozmiary to chyba 510 i 475.

Awatar użytkownika
EveGreen

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: EveGreen »

Ja od października używam takich:

[External Link Removed for Guests]

Kupiłem sugerując się opiniami na innym forum. Nie żałuję!
Bardzo ciche, nie zostawiają ani jednej kropelki wody. Myślę że posłużą mi długo, a nie jak szajas za 20 zł z supermarketu...

Kup takie a nie pożałujesz,

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ