jakie wycieraczki

thomson1

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 18 gru 2007, 20:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

jakie wycieraczki

#1

Nieprzeczytany post autor: thomson1 »

witam pytanko dot. jakie wycieraczki polecacie w rozsądnych cenach planuje zakup ale niewiem które dobre moze taki zakup juz za wami myśle o wycieraczkach na ten styl [External Link Removed for Guests] a takze zastanawiam sie nad czujnikiem cofania dżwiękowym takze prosze o konkretne wypowiedzi.

allen

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wałbrzych
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: allen »

zdania na temat wycieraczek są różne niektórzy kupują drogie boscha i są zadowoleni.... inni natomiast mówią że nie opłaca sie inwestować w bóg wie jakie wycieraczki bo często po dużych mrozach i ostrej zimnie piszczą i słabo zbierają i nadają się do wymiany...
czytałem że polskie wycieraczki motgum są dosyć niezłe...cena przystępna i jakość dobra...sam niedawno kupiłem je ale jeszcze nie miałem okazji przetestować bo nie założyłem (brak czasu)...wcześniej miałem zwykłe boscha za podajże około 18-20 zl za sztukę i byłem w miarę zadowolony...

Wybór należy do ciebie:0...najlepiej samemu testować:)...każdy ma inne wymagania:)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Góruś

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2007, 22:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałcz\Ostrowiec
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Góruś »

Co do wycieraczek to mam założone te płaskie. Są ok ale powyzej 140km\h mam wrazenie ze nie wycieraja dostatecznie szyby. Moze te droższe są lepsze (moje kosztowały ok 25zł za sztuke) tez kupiłem na próbe.
W drugim aucie mam zalożone czujniki cofania "STIG" (na allegro ok 105zł) jest to system oparty na 4 czujnikach. Prosty montaż, czas ok 1h.

mati83

#4

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

Wczoraj założyłem Valeo Silencio i powiem, że chodzą pięknie!! Wiadomo - są nowe, ale mam nasdzieje, że wydatek 45 zł się opłaci. Poprzednio miałem jakieś "Tescowe" po 10 zł za sztukę i pamiętam, że po ok 3 tygodniach nie zbieraly tak jak powinny... A jaki polecacie zimowy płyn do spryskiwaczy. Ja używam Sonaxa - po prostu cudo!!! :m

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

Ja używałem zawsze boscha i jestem w miare zadowolony jak za tę cenę ( ok 15-17zł ) teraz mam założone boscha z przodu i z tyłu a dla kierowcy mam założonego boscha ze spoilerkiem za jakieś 30 zł. i jest dobrze, niestety nie rozwijam prędkości 200 km/h ( bo asterka nie daje rady :( ale przy 180 daja jeszcze rade

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

Prosze was nei zakaldajcie nowych tematow na temat wycieraczek samochodowcyh .... takich tematow na forum jest juz za duzo i kazde jest tej samej tresci lub podobnej... dlatego proponuje skozystać z opcji szukaj "wycieraczki". POzdrawiam

mati83

#7

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

Marcovip, ależ nie zakładamy... Ja, przynajmniej podpiąłem się pod temat założony wcześniej... :)
Pozdrawiam!!!!

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: dikser »

[External Link Removed for Guests]

ten temat juz był... :roll:
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

mati83

#9

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

No widzę... Nawet chyba nie raz, ale ja po prostu podpiąłem się pod pierwszy lepszy temat o wycieraczkach w tym dziale. :?

Pozdrawiam i obiecuję poprawę... ;)

Awatar użytkownika
esk2

Astro-maniak
Posty: 255
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:40
Imię: Jacek
Auto: Vectra C OPC
Silnik: 1.8 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: esk2 »

a powiedzcie czy montowal ktos moze cos takiego: [External Link Removed for Guests]
a asi G.. bo starszy ma w grande punto i sa super...swietnie zbieraja wode i nie pozostawiaja smug tak ja tradycyjne...

pozdrawiam
Żyj tak, byś umierał godnie..

ODPOWIEDZ