kontrolki ABS i TC

Gość

kontrolki ABS i TC

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam. raz na jakis czas zapalaja mi sie kontrolki abs i tc, (rzadko ale to wkurza ) :m akumulator mam w porzadku i ladowanie, kontrolki przeczyscilem i sa sprawne w 100% bo dzialaja w innym opelku, a i nieraz wskazowka predkosciomierza zachowuje sie jak obrotomierz (przy wlaczonych tych kontrolkach) pomoszcie bo rozp....le ten mój kochany opelek!!!!!!!!!!! :m :evil: :evil: :evil:

Tucio

Astro-maniak
Posty: 184
Rejestracja: 24 wrz 2007, 19:38
Imię: Krzysztof
Auto: GsiT
Silnik: 20LET by Emu Black
Rocznik: 1994
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tucio »

[External Link Removed for Guests] tutaj jest ten sam problem .Sprawdz czujniki ABS.

PSlowik

#3

Nieprzeczytany post autor: PSlowik »

witam serdecznie
jestem tu nowy wczoraj zakupilem astre 2 98
i swieca mi sie caly czas konrolki od TC i ABS i pod odczytaniu bledow pojawic sie kod 040 :((
niestety nigdzie nie moge tego poszukac i oczywiscie ABS nie dziala i TC rowniez nie
czym to moze byc spowodowane? oddam ze bledu nie mozna wykasowac :((

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

spojz wyzej:

[External Link Removed for Guests] tutaj jest ten sam problem .Sprawdz czujniki ABS.

Awatar użytkownika
bombel22

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2008, 9:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: zielona
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: bombel22 »

mam identyczne objawy bylem pare dni temu na kompie i wykazal walniety czujnik prawego przedniego kola.....

xeroman

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 06 lip 2008, 19:34
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gorlice/Kraków
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: xeroman »

Panowie a któryś z Was ostatnio nie wymieniał klocków z przodu??? Ostatnimi czasy byłem już zmuszony do wymiany hampli z przodu i podczas wymiany po odpinałem sobie wtyczki od czujnika ABS/TC po złożeniu co kilka/kilkadziesiąt km (nie było na to reguły) też sie zapalały lampki, komp powiedział błąd czujnika w lewym kole. Koło ściągnołem, wypiołem wtyczkę, przeczyściłem piny i jak reką odjoł. Sprawdzcie bo to tez może być taka błacha sprawa...
Niech moc Opla będzie z Wami:D

----->[External Link Removed for Guests]<----- :D

ODPOWIEDZ