Lusterka elektryczne

BrojaS

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2007, 10:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Lusterka elektryczne

#1

Nieprzeczytany post autor: BrojaS »

jak w temacie, mam taki problem że moje lusterka nie działają jak powinny.Stawiają straszny opór nie zawsze działaja, a teraz zaczęły działac tylko na boki.Czy ktos sie spotkał z czyms takim???coe sie mogło sypnąć???Pozdrawiam

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Miałem taki problem w tigrze. Lusterka się zastały. Rozkręciłem rozruszałem i chodziło bez problemów.
[External Link Removed for Guests]

BrojaS

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2007, 10:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: BrojaS »

sprobuje może coś pomoże, ale wydaje mi sie ze to może być wina raczej samego przycisku

pietrus

#4

Nieprzeczytany post autor: pietrus »

U mnie tez nie chodzily, rozebralem, wyczyscilem styki od joysticka i pomogło. Pzdr.

BrojaS

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2007, 10:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: BrojaS »

a ciężko sie rozbiera ten joystic???

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Trzeba go podważyć cieniutkim śrubokrętem i sam wyskoczy.
[External Link Removed for Guests]

BrojaS

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 06 paź 2007, 10:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: BrojaS »

ok.dzięki

Michał86

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 01 sty 2008, 13:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wawa - Yelonki
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Michał86 »

ej a czy da se takie lusterka zainstalowac w f-ce ile by to kosztowalo jak to zrobic??

Gość

#9

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam,
Podpinam się do tego tematu bo nie ma sensu zakładać nowego a chodzi mi o elektryczne lusterka, a dokładniej o samo podgrzewanie lusterek.
Zakupiłem ostatnio na Allegro maty grzewcze do lusterek, przykleiłem na razie jedną do prawego lusterka i tu pojawił się mój problem. Nie wiem gdzie mam podpiąć tę matę.
Pod osłoną z wewnętrznej strony drzwi (pod tym małym czarnym trójkącikiem z głośniczkiem) są dwie kostki. Jedna kostka na pewno jest do głośniczka. Druga podejrzewałem, że do lusterek, ale teraz już nie jestem pewien. Jest to czarna prostokątna kostka z 6 pinami ułożonymi w 2 rzędach po 3. Ale tylko 5 kabelków, jest tam podpiętych (jeden pin jest pusty). Myślałem, że na jednym z tych pinów będzie zasilanie do podgrzewania, ale po sprawdzeniu (przy włączonym i wyłączonym ogrzewaniu tylnej szyby) wyszło, że nigdzie nie ma napięcia.

Pytanie: Czy to jest w ogóle wtyczka do lusterek? Może trzeba coś gdzie indziej popodpinać, aby w kostce było napięcie?
Bardzo proszę o pomoc bo nie uśmiecha mi się przeciąganie całego kabelka gdzieś od bezpieczników do obydwu lusterek.
A może można wykorzystać istniejącą wiązkę kabli? Tylko jak znaleźć jej drugi koniec?

pozdrawiam
MaRKo

dr.No

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: dr.No »

W Astrze G podgrzewanie lusterek załącza się z podgrzewaniem tylnej szyby .Załącz podgrzewanie szyby i sprawdż czy w kostce przy lusterkach pojawiło się napięcie .

ODPOWIEDZ