Halogenki

oskar2000

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2008, 19:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ZEBRZYDOWICE
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: oskar2000 »

dziś wszedłem pod samochód i :D znalazłem. jak będzie cieplej to zamontuję.dzięki za pomoc. :mrgreen:

PiotrekAW

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2007, 17:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: PiotrekAW »

Pytanie,czy te halogeny naprawde Ci potrzebne.W moim autku posiadam orginalne halogeny,ale uzywam je bardzo często,praktycznie wogóle.Pozatym dostaje szału jak widze jak kierowcy w czasie bezchmurnej pogody,lub w korku,używaja tego rodzaju świateł!Pozdrawiam ;)

Gość

#13

Nieprzeczytany post autor: Gość »

W polonezie caro miałem w przy atrapie dalekosiężne spięte z drogowymi, przeciwmgielne w zderzaku opcjonalnie spięte z drogowymi. Jadący z naprzeciwka na halogenach otrzymywał IMPULS świetlny na 6 lamp...

Awatar użytkownika
adam0588

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Telaki
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: adam0588 »

mam pytanko czy te kabelki od przekaźnika są już wpięte w oryginalne miejsca w skrzynce bezpiecznikowej czy trzeba je szukać? ile ich jest? pozdrawiam klubowiczów
Uniden 520XL+LEEM AT 1200

frantz

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2008, 13:34
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: frantz »

Witam!
A ja mam takie pytanko czy można wyjąć halogen bez zdejmowania zderzaka? Muszę wymienić prawy halogen a przynajmniej go wyjąć i nie mogę podejść do jednej ze śrub. Odkręcam dolną i tą bliżej drzwi pasażera a do tej trzeciej nie mogę podejść nawet nie wiem jaki tam klucz jest:(

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

a ja halogenki mam ale używam tylko dla jaj bo praktycznie nie ma takiej potrzeby - dobre są tylko w mocnej mgle czy ulewnym deszczu ale czasami włączam jak widzę pseudo ksenony z naprzeciwka:)))))
Swoją drogą to w nubirce nie miałem ale tam w zderzaku w miejscu gdzie ich nie było znajdowały się demontowalne zaślepki i w razie kaprysu zamontowania nie trzeba było nic ciąć.
w oplu nie pomyśleli:)))

gorbizone

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2008, 9:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: gorbizone »

frantz pisze:Witam!
A ja mam takie pytanko czy można wyjąć halogen bez zdejmowania zderzaka?
Można. Właśnie ostatnio przechodziłem to, bo przy wymianie żarówki przerwał mi się przewód wewnątrz :) Jakież było zdziwienie jak się okazało, że halogen jest klejony. Trochę gimnastyki, ale się udało.
frantz pisze:nawet nie wiem jaki tam klucz jest:(
Halogen jest mocowany na 4-ech wkrętach na klucz Torx (numeru nie pamiętam). Ja z braku kanału/podnośnika najeżdżałem przednim kołem na krawężnik. 3 sztuki odkręciłem od spodu, a jedną od góry po otwarciu maski.

Pozdrawiam/Gorbizone

ODPOWIEDZ