rozrzad - podzespoly -jakosc

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: dikser »

pimpidimpi, niestety nikt nie wie jaki masz silnik pod maską :)
Uzupełnij to w profilu wtedy będzie zawsze na wierzchu.
PS
Jeżeli chodzi o rozrząd w benzynie to za części około 300zł. Robocizna w miojej okolicy 100zł. Oczywiści mówie tylko o rozrządzie.
potwierdzam.ja mialem robic rozrząd to wszystkie cześci 120(znizka)+robocizna ok 120zł.dodam tylko ze ja mam silnik osmiozaworowy,wiec jest tanszy w obsłudze. 8)
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

jak wymieniałem rozrząd w nubirze to sam kupiłem części i napinacz hałasował musiałem drugi raz za rozbieranie bulić, dlatego następny raz mechanik sam zamówił wszystko w intercarsie, dowieźli mu na następny dzień, ja płacę za robociznę a jak się coś sypnie to zawsze mogę domagać si ę naprawy w ramach gwarancji a jak części mam swoje to mi mówi, że za nic nie bierze odpowiedzialności. No chyba, że sami grzebiecie sobie w rozrządzie bo ja nie ryzykuję.
W nubirze 1.6 16v razem z pompą wody nie przekroczyłem 5 stówek
a i jeszcze mi sprzedali pompę do 2.0, która pasuje też do opla i choć kurde mówię gościowi 1.6 16v 2000 rok a ten cymbał w sklepie usłyszał 2000 cm 3 i znów musiałem drałować.
może przynudzam ale jeszcze jedną historyjkę zapodam: wymieniam tarcze w fordzie ka, mechanior mówi cena części 160 zł, dzwonię do sklepu z częściami forda (car ford Nowa Sól) i gościu mówi 80. pytam czy za dwie (dwa razy debila pytałem) mówi, że tak więc jadę a tam się okazuje, że nowy pracownik się pomylił k...a i wywalczyłem tylko 5 % rabatu no i mechanior mnie wyśmiał a ja go rypie, że ma drogie części.
Od tej pory kukam na allegro mówię mu za ile widziałem i się jakoś dogadujemy:)))))

damiiano76

Astro-maniak
Posty: 116
Rejestracja: 10 maja 2007, 15:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: manchester
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: damiiano76 »

witam
Halasuje mi rozrzad. 2 tyg. temu wymieniany byl kompletny i chodzil cichutko. Zrobilem trase 700km i przy prawym kole,a teraz tez z przodu slychac terkotanie. Jest coraz glosniejsze. W miedzyczasie fachowcy ktorzy wymieniali rozrzad zwineli interes(nasi na wyspach). Czytalem, ze to moze halasowac napinacz hmm tylko,ze byl wymieniany. Jakies pomysly? Auto chodzi normalnie tylko halasuje, We wnetrzu nie slychac, a na zewnatrz w slychac tylko na wolnych obrotach.

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#14

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Mam tak samo puka trzeszczy ale tylko przy rozgrzewaniu silnika potem tylko przy ruszaniu go troszkę słychać a był robiony na komplecie gates i powiem szczerze zaczyna mnie to ostro wk.... i robie przymiarkę do orginału

damiiano76

Astro-maniak
Posty: 116
Rejestracja: 10 maja 2007, 15:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: manchester
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: damiiano76 »

Ja mam rolki i napinacz ruville, pasek conitech a, pompe skf. Doczytalem,ze mogli mi za mocno pompa naciagnac pasek i lozysko kleklo. Tylko ktore? To jest pytanie. Mam nadzieje,ze to ktoras z rolek Pozostaje samemu zaatakowac ten rozrzad.

ODPOWIEDZ