Szarpiąca astra G 1.4 16v POMOCY

kawasaki196

Szarpiąca astra G 1.4 16v POMOCY

#1

Nieprzeczytany post autor: kawasaki196 »

Witam
mam taki problem w astrze g 1.4 16v podczas jazdy na paliwie odrazu sie zrobiło ze zaczeła szarpać, między 2-4 tyś obr.a jak wcisne gaz do końca do połogi to jest ok,świece wyminione,przepustnica,krokowy czysty,i na gazie taki sam objaw,napewno nie jest to przez zaden filtr.może to byc cewka,pomuzcie

Awatar użytkownika
lenin

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2008, 14:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lenin »

sluchaj powiem ci tak mialem podobny problem,wymienili mi przekaznik pompy paliwowej i jest gucio.pozdr.

kawasaki196

#3

Nieprzeczytany post autor: kawasaki196 »

i co było juz dobrze?ile taki przekaźnik kosztuje?

Awatar użytkownika
lenin

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2008, 14:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: lenin »

cos kolo setki z wymiana oleju przy okazji

kawasaki196

#5

Nieprzeczytany post autor: kawasaki196 »

Witam byłemdziś na komputerze i pokazało ze jest walnięta sonda lambda.Mam pytanie mam 4 kablową sonde i czy jak zamówie 4 kablową z allego to bendzie dobra???
bendzie chodzić?proszę o pomoc

pepe13

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2008, 19:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: pepe13 »

Witam
Również posiadam astre G 1,4 16V i wydaje mi się że mam podobne objawy:) problem zniknął na 3 tyg. po serwisie oraz czyszczeniu przepustnicy i pojawil sie znowu teraz hmm sonda lambda być może ale także może to być coś związane z pompą paliwa. W moim przypadku jest też tak że szarpanie odczuwam dopiero po parunastu kilometrach jazdy gdy auto stalo wczśniej całą noc. Gdy rozwiążesz problem będę wdzięczny za info na forum. Pozdrawiam

dawio1

#7

Nieprzeczytany post autor: dawio1 »

lenin pisze:sluchaj powiem ci tak mialem podobny problem,wymienili mi przekaznik pompy paliwowej i jest gucio.pozdr.
Jak oni to zdiagnozowali ze padł ten przekaźnik pompy paliwowej?

Awatar użytkownika
koti88

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2008, 10:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: koti88 »

Witam

Mam taki sam problem w astrze 1,4 16V 1998 rok. Tylko że on zaczął u mnie występować po założeniu instalacji gazowej(sekwencja). Nasiliło się to po wymianie świec. Co może być przyczyną? Przekaznik pompy paliwowej, czy moduł zapłonowy? Sonde lambda sprawdzali mi gazownicy i stwierdzili że jest oki.

ODPOWIEDZ