Z Astrą na wakacje :)

Gość

#21

Nieprzeczytany post autor: Gość »

MazoL pisze:skoro sie zapalila kontrolka (podejrzewam ze check engine) to znacyz ze cos nie tak :)

tak to bylo check engine ale auto bylo podpinane pod komputer i nic nie wykazalo zadnych błędów

Gość

#22

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ja sie wybieram a trase newcatsle eurotunnel bruksela wloclawek bruksela paryz newcastle w ciagu 2 tygodni.. nie wiem ile kilometrow zrobie. ale wykupie taki pakiet w tesco w anglii breakdown 69 funtów na cala europe na 3 tygodnie.naprawiają auta daja hotel jaby co .. calkem miło i nie drogo
[External Link Removed for Guests]

Kaper

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:54
Auto: Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Bristol UK
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Kaper »

Ja za 3 tygodnie wybieram sie w podroz Anglia / Amsterdam :) / koln / Polska no i po 2 tygodniach spowrotem do UK.

Dzieki Fanta napewno skorzystam z tego linka co podales :)



Pozdrawiam

daimonsan

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 kwie 2007, 23:33
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: peterborough
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: daimonsan »

Ja rok temu robilem taka trase tzn Anglia-Polska-Anglia i moja Asterka mnie nie zawiodla, a za 8 tygodni pojade ponownie...podlaczam sie do wczesniejszych postow: dbanie o autko i obsluga na czas to podstawa by oszczedzic sobie problemow w dlugiej trasie. pozdrawiam

PiotrekAW

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2007, 17:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: PiotrekAW »

Witam!
Powracam z tematem.Wróciłem z wakacji,tak jak pisałem wcześniej przejechane dokładnie 3250 km,samochód sprawdził sie bardzo dobrze,spalanie przy 4 osobach+full bagaży z klima około 6,5/100 km,wiec chyba nieźle.Jest jednak mały problem i tutaj mam 2 pytania,otóż...
1.Przy tankowaniu do pełna zauważyłem że spod auta dokładnie z tylnego prawego koła jest tam umieszczony gumowy wąż,kiedy odbije pistolet,wylewało mi sie systemtycznie około 1-2 litry benzyny właśnie z okolic tego węża,uczucie niemiłe po do domu było jakies 1300 km,po przejechaniu około 30 km wąż suchy paliwo nie kapało,co może być przyczyną???Zjawisko powtarzało sie po każdym zatankowaniu do pełna.
2.I drugi problem.W czasie jazdy zapaliła mi sie kontrolka Air-Bag.Gdy wyłączyłem samochód po kilku sekundach zapalała sie kontrolka

To takie dwa małe problemy jakie spotkały mnie na trasie.W jednym z tematów poruszałem problem podłączenia 3 urządzeń do zapalniczki na raz,tj CB+Nawigacja+lodówka,wszystko sprawdziło sie bardzo dobrze.

Dzieki bardzo,pozdrawiam

P.S
Wesoł licze na Ciebie :D :D :D

ODPOWIEDZ