Dorobienie kluczyka

andrzejbe

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 14 lip 2008, 8:22
Imię: Fajne
Silnik: X2.0DTL
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: andrzejbe »

Witam
Panowie, jaki format ma kod do immobilizera? Kupiłem dopiero auto, ma jeden kluczyk. W książce serwisowej auta jest wklejona kartka i mam tam numery pod tytułem CAR KEY (jedna literka i cztery cyfry). W pozycji SECURITY (IMMOBILIZER) CODE jest puste miejsce. Czy może to być ten pierwszy numer?
pozdrawiam
[External Link Removed for Guests]

tomek24

Astro-maniak
Posty: 69
Rejestracja: 01 lip 2008, 13:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: tomek24 »

andrzejbe pisze:Witam
Panowie, jaki format ma kod do immobilizera? Kupiłem dopiero auto, ma jeden kluczyk. W książce serwisowej auta jest wklejona kartka i mam tam numery pod tytułem CAR KEY (jedna literka i cztery cyfry). W pozycji SECURITY (IMMOBILIZER) CODE jest puste miejsce. Czy może to być ten pierwszy numer?
pozdrawiam
Kolego jesli masz kod klucza CAR KEY aso Ci dorobi kluczyk znaczy soroweczke. Immo moga CI zczytac gdzies w dorabianiu kluczy i zaprogramowac pastylke immo.

Ja osobiscie polecam dorobienie takiego kluczyka w warsztacie gdzies bo w ASO to zedrza z Ciebie. Wiem bo sam dorabialem w wynioslo mnie to kolo 400 zl + pobranie karty kodow do auta 90 zl.

Zapytaj w serwisie gdzie dorabiaja klucze i njaepiej sprawdz w roznych miejscach bo ceny sa naprawde rozpiete za taka robote.
Pozdrawiam

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Mitko

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 04 lip 2008, 23:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Mitko »

Jak miałem Vectrę C z jednym kluczykiem to zamówiłem kluczyk w [External Link Removed for Guests] w Poznaniu. Musiałem facetowi tyko podać dane z tego kluczyka co miałem (odczytać z wnetrza obudowy i chyba z grota). Kluczyk był o wiele tńszy niż w ASO i był sprowadzony chyba z Francji. Potem przy okazji wizyty w ASO Opel Świdnica (wymiana filtra) elektryk gratis zaprogramował mi go w 3 minuty. Działał i kluczyk i pilot.

Awatar użytkownika
patrico

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: patrico »

Otrzymanie karta kodów kosztuje teraz 50zł brutto. Przynajmniej w Olsztynie. Wczoraj to robiłem.
Sprzedam ASTRA 1997 kombi. 1.6 75KM w gazie. klima, abs, poduszki - wszystko działa. po zaprawkach

bolko_49

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 11 sty 2009, 16:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: bolko_49 »

W Malborku za takie dorobienie kluczyka z immobilizerem chce gość 250 zł. Sklep intermarche. :lol: :(
bolko

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Juz mnie denerwuje takei gadanie. Pisz konkretnie co i jak dobobienie jakiego kluczyka z jakim immo jak go dorabia. W AG jest immo tzw crypto i nie dasie dorobic pastylki bo pastylke sie kupuje i ona ma juz swuj kod i my tylko ja dokladamy do auto . Ilez mozna o tym pisac!!!
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

ODPOWIEDZ