Astra G Di odpala ale przygasa i strasznie dymi :(

Przemmekk

Astro-maniak
Posty: 609
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H
Silnik: 19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Świdnik

#31

Nieprzeczytany post autor: Przemmekk »

Srube sie normalnie reka odkreca tylko moze byc bardzo mocno przykrecona. A pozatym u mnie jest tak nie wygodne dojscie ze ledwo reke włożylem zeby ja odkrecic.. plus jeszcze podłożyc jakis słoik zeby zlac rope z tej sruby.. tak jak opisywali w ksiazce.. Choc tam radzili calkiem ja odrecic i cała ta obudowe wyjac.. ale stwierdzilem ze nie ma sensu mordowac sie odkrecac calkowicie i przykrecjajac spowrotem. Ten pojemnik mialem raczej czytsty wiec włozylem zalalem zbiornik ropa, nowe uszczelki. Odpalilem tak jak radziles z pona d 2 tys obr przez polminuty..Wiec zoabczymy jutro. Zmienilem tez dzis filtr powietrza i roberalem schowek wyjmujac filtr przeciwpylkowy.. Z tego co widze musialem mieczwykly filtr bo te weglowe widze w necie sa ciemne nie biale. Ale koszt na allegro 70 zl jakies firmy man. Ale moze warto sie szarpnac na ten weglowy drozszy? Ciekawe czy w jakis "domowy"spsosb samemu bez servisu odgrzybic uklad?

Gość

#32

Nieprzeczytany post autor: Gość »

co do filtra paliwa to bede walczył w wekeend .. a co do filtra przeciwpyłkowego.. to zaly czas mówimy o którym schowku.
ja mam vaxhala a nie opla ... roznica ?? nie z tej strony kierak :)

Przemmekk

Astro-maniak
Posty: 609
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H
Silnik: 19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Świdnik

#33

Nieprzeczytany post autor: Przemmekk »

hehe umnie w oplu ten filtr jest za schowkiem czyli naprzeciwko prawego fotela, a vaxualu pewnie musialbyc analogicznie na drugiej stronie. Tylko pytanie czy oni ci go zamienili po europejsku ;)

[ Dodano: 2008-04-16, 08:40 ]
po wymianie tego filtru palia, wczoraj juz mi nie zadmil jak odpalilem. :> Zoabczymy dzisiaj. Ten filtr ktory mialem chyba nie byl zbyt brudny... zółty byl raczej. Ale co ciekawe rope w obudowie filtru mailem zołta a norlanie chyba jest bardziej neibeiskia;)

Gość

#34

Nieprzeczytany post autor: Gość »

ZATARŁ SIĘ SILNIK

Przemmekk

Astro-maniak
Posty: 609
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H
Silnik: 19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Świdnik

#35

Nieprzeczytany post autor: Przemmekk »

Tobie?

Gość

#36

Nieprzeczytany post autor: Gość »

dokladnie ...
tydzien temu .. zgasiłem pod bankomatem i juz nie zapalił :(

angol mechanik powiedzial ze nie oplaca sie robic .. ze lepiej wymienic.. tydzien szukalem silnika... inne są .. 2.0 benzyny,.1.7 8 zaworowe i cdti.. mojego 1.7 dti nie ma.. tzn są ale w nie normalnej cenie...

ale znalazłem goscia co mi zrobi szlif za normalna cene około 500 funtów
+ planowanie głowicy za 50 funtów..
nacieszyłem sie asterką 2 tygodnie.. nawet nie chce mi sie myslec jaka była przyczyna :(

Przemmekk

Astro-maniak
Posty: 609
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H
Silnik: 19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Świdnik

#37

Nieprzeczytany post autor: Przemmekk »

sprawdzales olej ?

Gość

#38

Nieprzeczytany post autor: Gość »

po zakupie wymieniłem olej.. pasek filtr oleju i powietrza . miale wymieniac filt paliwa :( w polsce juz bym jezdził a tu kłopot bo te lenie tylko o wymianie silnika gadają .. nie chce im sie nawet silnika rozebrac

szatan1234

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: włocławek
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: szatan1234 »

ja miałem tak że od rana miał bardzo ciężko odpalić ze 4 razy próbowałem a jak odpalił to wielka chmura dymu jasnego i się okazało że świece żarowe do wymiany bo tylko jedna paliła... cud i tak że odpalał na jednej świecy...
[External Link Removed for Guests]

Gość

#40

Nieprzeczytany post autor: Gość »

i tak masz fajnie ze ci pali . bo mój zatarty i smutny stoi..

ODPOWIEDZ