Zepsuta szyba elektryczna

Miki

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Psary k. Będzina
Kontakt:

Zepsuta szyba elektryczna

#1

Nieprzeczytany post autor: Miki »

Witam, mam poważny problem :/ mam nadzieję, że mi pomożecie. W mojej Astrze II, z tyłu z lewej strony zepsuł się mechanizm od szyby (szyby otwierane elektrycznie). Znajomy mechanik powiedział, że pękł plastik (zamieszczam zdjęcie). [[External Link Removed for Guests]] Nie wiecie jak się ta część nazywa ? A jeszcze lepiej gdzie by to można dostać, może na giełdzie w Mysłowicach ? W serwisie Opla powiedzieli mi, że tej części nie mogą zamówić, tylko całą z tym całym silniczkiem, cena wynosi 1400zł :O Pozdro.

ice

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ice »

Witam :) znajomy miał ten problem kupił cały mechanizm na giełdzie w Gliwicach za 130 zł :)


Pozdrawiam
ASTRA albo ASTRA, albo nic...
[External Link Removed for Guests]
Moja Asterka [External Link Removed for Guests]

Miki

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Psary k. Będzina
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Miki »

dzięki, to mnie trochę uspokoiłeś :) a znalazłem coś takiego, tylko, że to w ogóle nie przypomina tej części z moich drzwi .. [[External Link Removed for Guests]] Jakbym tą starą część wymontował, i założył tą z aukcji to podeszłoby pod ten silniczek ?

ice

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ice »

szczerze to wolałbym używany wiesz jak to jest z zamiennikami oryginał to oryginał :) a to co na allegro pewnie po małych przeróbkach by pasowało bo tak to czasem z zamiennikami jest :(


Pozdrawiam
ASTRA albo ASTRA, albo nic...
[External Link Removed for Guests]
Moja Asterka [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ