usuwanie białej lepki z tyłka asi

msegen

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2008, 11:22
Imię: Michał
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.8 90KM
Lokalizacja: Zalewo
Kontakt:

usuwanie białej lepki z tyłka asi

#1

Nieprzeczytany post autor: msegen »

Siemka.

Na tyłku mojej aśki mam nalepioną starą lepkę A ( Austria ) , a muszę nakleić nową PL .
Jak skutecznie usunąć tę stara lepkę ? , na gorącą ? suszarką ? .

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

Ja taką zerwałem ręcznie a potem resztki kleju usunąłem pastą polerską przy okazji polerowania autka ;)
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

kyjo

Astro-maniak
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2008, 19:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kyjo »

Ja miałem Naklejkę Pl i normalnie podgrzewałem suszarką a klej normalnie na szmatke benzyne i zeszło super żadnej plamki nie zostało

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ja miałem bardzo stare 'D' i na tym również kilkuletnie PL.
U mnie to była godzina powolnego darcia z pomocą plastikowej skrobaczki do szyb. Zeszło w końcu. Resztki kleju rozpuszczalnikiem w 2sekundy zeszły.

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

ja sie profesjonalnie zajmowalem zdejmowaniem naklejek i radze podgzrewac opalarka (jak nie ma to suszarka) i zdzierac :)

evergreen_1987

Astro-maniak
Posty: 629
Rejestracja: 05 lis 2007, 0:46
Imię: Mateusz
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9 JTD 16v
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: evergreen_1987 »

Czajniczek w rękę z gorącą wodą i idź do Asi. Polewaj naklejkę wodą, jak się nagrzeje odchyl kawałeczek boku naklejki i znowu polej. Naklejka zejdzie w parę sekund. Pozostałości kleju zejdą za pomocą rozpuszczalnika.
GG: 9891042

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dziś sie namęczyłem z tą naklejką PL. Zejść zeszła łatwo za pomocą suszareczki ale z klejem to walczyłem z dobre pół godziny. Ale jakoś wrzątkiem go potraktowałem i zlazł skubaniec. Teraz dupka mojej ślicznotki wygląda o wiele lepiej.

[ Dodano: 2008-05-17, 00:43 ]
Do usuwania śladów po kleju polecam środek do czyszczenia silników firmy Wurth, zajebista sprawa :mrgreen: wszystko schodzi aż tak przesadnie jak to w reklamach potrafią pokazywać :)

Zablokowany