O co kaman z tym ET w felgach ?

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

JOszi a jakie masz nadkola z tyłu? Jeśli plastikowe to ile masz do opony? Właśnie myślę o felach z tyłu 6,5 ET35 żeby się za bardzo nie chowały, tylko czy plastikowe nadkola nie będą przeszkodą? Pozdro

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam wszystkich serdecznie. Przeczytałem cały wątek i pokrewne tematowi felg i opon. Ale nadal w tym temacie jestem żółtodziobem i wybaczcie za elementarne pytanie, ale mam Astrę F z 99r. z felgami stalowymi 13 cali. (czemu w specyfikacjach piszą o felgach dla Astr F do 98r. a potem nie ma.. przecież potem produkowali je jako Classic?). Widnieje na niej napis 51/2Jx13 ET46, 5 - to jest szerokość felgi w calach? Pytam ponieważ chcę kupić felgi:
Felgi stalowe
Rozstaw śrub
4 x 100
Rozmiar
5,5 J x 14'
ET
49
Otwór piasty
56,5

i do tego opony 175/65R14 FULDA ECOCONTROL no i to elementarne pytanie (czyt: lamerskie) brzmi, czy taki zestaw będzie pasował i nie będzie z niczym problemów (np. z mocowaniem felg?).

Pozdrawiam m.k.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Tomek_0181 pisze:JOszi a jakie masz nadkola z tyłu? Jeśli plastikowe to ile masz do opony? Właśnie myślę o felach z tyłu 6,5 ET35 żeby się za bardzo nie chowały, tylko czy plastikowe nadkola nie będą przeszkodą? Pozdro
nie mam nadkoli ale jak bym miał to by były duzą przeszkodą ;)

[ Dodano: 2008-05-15, 18:41 ]
m.k. pisze:51/2Jx13 ET46, 5 - to jest szerokość felgi w calach? Pytam ponieważ chcę kupić felgi:
5 nie :D rozłóżmy to na częsci pierwsze ;)
51/2J to nic innego jak 5.5J czyli 5.5 cala po prostu ktoś to dziwnie zapisał
m.k. pisze:56,5
- ten rozmiar trochę nie ten ;
0 w oplu jest 56.6 ;)

nie powinno być żadnego problemu

czemu w specyfikacjach podają tak to nie wiem :/ może dlatego że potem produkowali je tylko w polsce czy coś

Zablokowany