Maly problem z odpaleniem auta Peugeot 405

Ragnarok

Astro-maniak
Posty: 468
Rejestracja: 18 maja 2008, 3:31
Imię: Staszek
Auto: Mondeo Mk2 kombi
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Maly problem z odpaleniem auta Peugeot 405

#1

Nieprzeczytany post autor: Ragnarok »

Słuchajcie chciałem dziś odpalić moje drugie auto peugeota 405 stal trochę wiec musiałem naładować akumlator. wsadziłem go potem zapalił po czym za chwile go podławiło i zgasł no i już sie nie odpalił. początkowo pomyślałem że może brak paliwa bo było go już mało wiec dolałem ale nie pomogło. Następnie ręczną pompka w której jest filtr chciałem podciągnąć paliwo ze zbiornika i nic, paliwo nie przechodziło. Więc myślę ze to może być tego wina nie, ciągnie paliwa. Ale rozkręciłem to i wszystko wygląda ok. Nie wiem co zrobić i jak sprawdzić co jest nie tak.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2008, 21:06 przez Ragnarok, łącznie zmieniany 2 razy.

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Może filtr paliwa zapchany, może pompa siadła albo to coś z elektryką i pompa nie działa. Skoro ręcznie też nie to trzeba sprawdzić co zatrzymuje paliwo. Pierwszym takim obiektem powinien być filtr. Regularnie go wymieniasz?

Ragnarok

Astro-maniak
Posty: 468
Rejestracja: 18 maja 2008, 3:31
Imię: Staszek
Auto: Mondeo Mk2 kombi
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Ragnarok »

Moge wymienic filtr to nie jest drga sprawa, elektryka nie bo recznie tez nie idzie, i paliwo zatrzymuje sie dopieor tam. Sprawdzalem nawet posmakowalem ropy ;D jutro kupie i wymienie.

Zablokowany