Tanie krokowce z allegro

Big_Joe

Astro-maniak
Posty: 182
Rejestracja: 08 maja 2008, 19:05
Imię: Jarek
Auto: Accord
Silnik: F18b2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Big_Joe »

Ja wymieniłem swój na oryginał ale i tak mam dalej błąd i nie wiem czy muszę na kompa jechac na skasowanie
"We Ride Together,We Die Together" Bad Boys for life

[External Link Removed for Guests]

evergreen_1987

Astro-maniak
Posty: 629
Rejestracja: 05 lis 2007, 0:46
Imię: Mateusz
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9 JTD 16v
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: evergreen_1987 »

Big_Joe odłącz akumulator na pół godziny i błędy się skasują a komputer się zrestartuje. Jeżeli błąd ponownie wyskoczy to znaczy że coś nadal nie gra. Mi wyskakuje błąd 95, nie pamiętam dokładnego opisu ale chyba był taki "regulacja wolnych obrotów. silnik krokowy". Szukałem tego ze znajomym mechanikiem który poradził mi wymianę krokowca lub jego przeczyszczenie. Czyszcząc pozbywam się na jakiś czas błędu ale i tak powraca. Więc muszę wymienić, natomiast usłyszałem też od ojca jednego z naszych klubowicza iż błąd może występować też z powodu przebicia na jednym z kabli idących do krokowca więc warto to też sprawdzić. Czy to prawda nie wiem, może ktoś się z tym spotkał??

Mi wyskakuje błąd w momencie gdy jadę jakiś już czas z górki na biegu ale bez trzymania nogi na gazie. A także gdy jadę w trasie i puszczę na dłużej gaz po wyprzedzeniu lub też gdy widzę z daleka że ktoś hamuje. Upierdliwa usterka chociaż podobno nieszkodliwa. Denerwuje mnie i męczy oczy ta kontrolka zwłaszcza jak jadę gdzieś w trasę.
GG: 9891042

Awatar użytkownika
Thomas87

Przyjaciel forum
Posty: 1987
Rejestracja: 12 mar 2008, 23:15
Imię: Tomasz
Auto: Astra J
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Wdzięczny: 3 razy

#13

Nieprzeczytany post autor: Thomas87 »

Szczegółowa wymiana krokowca jest opisana tutaj: >>>Klik<<<

Silnik Krokowy kupiłem również na allegro, w seklepie motoryzacyjnym, nawet nie ASO wołali 150zł :shock: Nie żałuję zakupu na alle... pisemna roczna gwarancja, stan nowy, wszystko pięknie zapakowane i co najważniejsze działa tak jak powinien ;)
Silniczek pracuje wolno, na niziutkich obrotach. Polecam jak najbardziej :D

Kupiłem od tego sprzedawcy, na tej aukcji :)
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany