X20XCV,muli sie w czasie jazdy,spadają obroty i czasem gasni

Gość

X20XCV,muli sie w czasie jazdy,spadają obroty i czasem gasni

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

mam astre z 2l silnikiem 136 koni X20XCV,muli sie w czasie jazdy,spadają obroty i czasem gasnie. Wymieniłem silnik krokowy,przepływomierz i nic,poczatkowo była lekka poprawa a potem znowu to samo. Co ciekawe gdy jest chłodno to nic sie nie dzieje,gdy przygrzeje słonce to fatal praktycznie nie da sie jezdzić. Jezeli ktos miał takie same problemy i sie z nimi uporał to prosze o pomoc!!!!

zmiana nazwy tematu, KeySee.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2008, 20:20 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: morieris »

sseba na poczatek powinienes skorzystac z opcji szukaj, a jesli tam nie ma odpowiedzi (w co wątpie ) to post trzeba napisac w odpowiednim dziale!!!! za takie smiecenie na forum powinienes dostac warna!!!
[External Link Removed for Guests]

sha_kal

Astro-maniak
Posty: 804
Rejestracja: 18 cze 2007, 22:51
Imię: Przemek
Auto: Astra
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sha_kal »

sseba, tak jak napisał morieris, od tego są odpowiednie działy. Najpierw użyj opcji 'szukaj' bo pewnie już ktoś poruszył ten temat. Jeśli nie to napisz go w odpowiednim dziale. A co do warna to się okaże, bo ten post się do tego kwalifikuje
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Mody a czy Wy użyliście opcji "szukaj" i znaleźliście taki temat :?: Bo jeśli nie, to moze sseba to zrobił i nie znalazł, a jeśli tak to zwracam honor ... ale przydałoby sie od razu podać linka i sprawa by była załatwiona :?
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

szakal.xp

Astro-maniak
Posty: 484
Rejestracja: 13 sty 2008, 14:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: szakal.xp »

Miałem podobną sytuacje i wymieniłem sondę nic to nie dało potem mechanik powiedział, że mam malutkie przebicie na cewce na niskich obrotach fest go muliło szarpało a jak wskoczył na obroty to było ok. Wymieniłem cewkę i jeździ jak nowa :mrgreen:
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
U mnie diagnostyka Asi :)

sha_kal

Astro-maniak
Posty: 804
Rejestracja: 18 cze 2007, 22:51
Imię: Przemek
Auto: Astra
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: sha_kal »

bobi, ja nie szukałem bo mi jest to nie potrzebne. I się nie denerwuj :P Chodzi o to, że to nie jest miejsce na taki ten temat. 1. od tego jest odpowiedni dział, 2. po tytule tematu nie wiadomo nawet o co chodzi. A ja nie mam uprawnień, żeby go przenieść
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

destylator

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 31 gru 2007, 7:36
Imię: Marcin Destylator
Auto: Astra H 1.9 cdti
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Żory/Ballymena
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: destylator »

może troche wyluzujcie.... nie iwdzicie że to nowy użytkownik i jeszcze nie zna forum. Znalazł region śląski i napisał o co mu chodzi... A co do opcji szukaj..... próbowaliście kiedykolwiek znaleźć coś za jej pomocą masakra wyskakuje 100 stron i 200 tematów ....
TTi 880 + SIRIO ML 145

KeySee

Astro-maniak
Posty: 1873
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:52
Imię: Tomek
Auto: Honda Accord
Silnik: ictdi 2.2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn/Nottingham

#8

Nieprzeczytany post autor: KeySee »

temat juz w odpowiednim dziale. Jeżeli tematy by były bardziej opisane aniżeli tylko wpis "pomocy" to by było o wiele prościej odszukać.
morieris, nie ma co straszyć kolegi sseba, warnem bo zniechęci się do naszego forum. Wystarczy tylko pouczenie.

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#9

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

destylator pisze:próbowaliście kiedykolwiek znaleźć coś za jej pomocą
destylator, uwierz mi ze za kazdym razem gdy czyjs temat wylatuje do kosza, sprawdzam czy dany temat byl poruszany. ;) Wczesniej dawalem odnosniki, ale ilez mozna. Skoro ja w 5 minut moge znalezc kilka tematow opisujace podobne problemy to kazdy inny tez potrafi. Uzywanie wyszukiwarki jest naprawde proste i wiele z problemow znajduje tam rozwiazania. A po to sie usuwa nowe tematy (dublowane) by tych stron bylo wlasnie jak najmniej. Wchodza w szeregi forum, kazdy uzytkownik zgadza sie z regulaminem i wyraznie widzi w kazdym dziale posty "podwieszone". A jesli nie ma ochoty troszke poszukac, to juz jego/jej sprawa. My tego tolerowac na technicznym nie bedziemy. To jest jedyny dzial gdzie bedzie wymagane bardzo scisle przestrzeganie zasad.
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

Gość

#10

Nieprzeczytany post autor: Gość »

sorki za zamieszanie, jestem nowy i poruszam się po fprum jak po polu minowym.Mam nadzieję ze mnie nie zlinczujecie, od teraz bede bardziej uważał co robie. Jeszcze raz przepraszam. Szakal dzieki za pomoc bardzo, i reszcie która próbowała pomóc

Zablokowany