Opony bieżnikowane

Awatar użytkownika
Bucus

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 25 gru 2006, 20:29
Imię: Tomek
Auto: Insignia ST black
Silnik: 2.0 CDTI
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Opony bieżnikowane

#1

Nieprzeczytany post autor: Bucus »

Co sądzicie o oponach bieżnikowanych ([External Link Removed for Guests])
Co lepiej kupić bieżnikowane czy używki?
Spoty grupy [External Link Removed for Guests], każdy piątek, godz 21.30 parking podziemny Forum - Zapraszamy

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: blowal »

jak już nie nowe, to używki :!:
bieżnikowane :lol: , to tak jakbyś kupował kota w worku
:mrgreen: :mrgreen:

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

daj spokój z takimi oponami :/ niebezpieczne są :/ już lepiej kupić najtańsze nowe opony albo dobre używki - choć z tymi to już loteria

już za 142zł masz nówki Barum Brillantis a za 145zł Barum Bravuris które są niezłe

czyli dokładasz 53zł więcej i masz spokój na kilka lat

za 130zł masz nówki Dębica Passio w tym rozmiarze i dostawa gratis na stronie [External Link Removed for Guests] + musisz liczyć założenie ale to i tak się bardziej opłaca niż wydawać kasę na bieżnikowane opony

tatanka

Astro-maniak
Posty: 228
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piła - Wlkp
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: tatanka »

MI kiedyś przy 100km/h rozwinęła się kolego tylna bieżnikowana oponka------mam mówić co czułem w tym momencie ????? szczęście w nieszczęściu ,że tylna......
I HAVE THE VISION

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Bucus

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 25 gru 2006, 20:29
Imię: Tomek
Auto: Insignia ST black
Silnik: 2.0 CDTI
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

#5

Nieprzeczytany post autor: Bucus »

Dzięki za informację, napewno ich nie kupię.

A co do wypowiedzi
JOszi pisze:...już za 142zł masz nówki Barum Brillantis a za 145zł Barum Bravuris które są niezłe

czyli dokładasz 53zł więcej i masz spokój na kilka lat...
to chodzi o to że nie chcę za bardzo inwestować w nowe 14" bo nie wiem jak długo na nich będę jeździł, bo będę chciał kupić alu 15"
Spoty grupy [External Link Removed for Guests], każdy piątek, godz 21.30 parking podziemny Forum - Zapraszamy

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

to kup sobie jakieś używki żeby chwilę się przekulać i tyle...po co płacić dwa razy
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Jestem tu troche nowy i wygrzebyje tematy z samego dołu :P , tu też cosik napisze :D

jak napisał blowal
bieżnikowane , to tak jakbyś kupował kota w worku
no to prawda, ja kupowałem zimówki bieżnikowane, 115 zł 1 z wyważeniem itd, czyli za 4 dałem 460 zł i tylko wystarczyło kołą zakładać na autko, polecił mi tego wulkanizatora znajomy mechanik samochodowy, od którego zresztą kupiłem moją Asterke 8) bo on już miał te źrudło przetestowane 8) , jechałem na nich max 120 km/h (jak narazie :D) ten co mi je sprzedawał (sam ich nie robi tylko też skądś tam kupuje) powiedział że jeździ już na takich 5 sezon i są w całkiem dobrym stanie, na słowo to mu tak od razu nie uwierzyłem no ale sprubować można ;), w tym roku zima była słaba chociaż troche mrozów było, a oponki sie trzymają. Mam nadzieje że będą sie trzymać jeszxcze długo :D
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

bobi pisze:no to prawda, ja kupowałem zimówki bieżnikowane, 115 zł 1 z wyważeniem itd, czyli za 4 dałem 460 zł i tylko wystarczyło kołą zakładać na autko, polecił mi tego wulkanizatora znajomy mechanik samochodowy, od którego zresztą kupiłem moją Asterke 8) bo on już miał te źrudło przetestowane 8) , jechałem na nich max 120 km/h (jak narazie :D ) ten co mi je sprzedawał (sam ich nie robi tylko też skądś tam kupuje) powiedział że jeździ już na takich 5 sezon i są w całkiem dobrym stanie, na słowo to mu tak od razu nie uwierzyłem no ale sprubować można ;) , w tym roku zima była słaba chociaż troche mrozów było, a oponki sie trzymają. Mam nadzieje że będą sie trzymać jeszxcze długo :D
112 zł za bieżnikowane VS. 150zł za nowe kormorany :D czy jest sens kupować za tę cenę nalewki skoro można mieć za 40zł więcej nowe zimówki? dla mnie to bez sensu :/ jak by nalewki kosztowały z 60 zł to jeszcze można się zastanowić ale 112zł to dużo - wolę kupić najtańsze nowe zimówki bo cena wyjdzie podobna a przynajmniej mam nowe pewne opony

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#9

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

My mamy takie same opony przy Astrze. 195/55 R15.
Na moje sa dobre.

[ Dodano: 2007-06-29, 14:06 ]
Jezdzimy na nich 2 lata i zadnego problemu nie bylo, zadnego poslizgu. zadnego urwania. Powietrze tez nie zlatyywalo chociaz nie mamy detek.
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

damiiano76

Astro-maniak
Posty: 116
Rejestracja: 10 maja 2007, 15:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: manchester
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: damiiano76 »

Lepiej dobre uzywki niz superbieznikowane.
pozdro

Zablokowany