Kontrolka Check

Gość

Kontrolka Check

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowym użytkownikiem i zwracam się do was z proźbom o POMOC. Mam taki problem iż w mojej Astrze zaświeca mi się kontrolka Check na niskich obrotach, po sprawdzeniu błędów wyskakuje mi błąd 35 - silniczek krokowy, i problem polega na tym, że wymieniłem ten silniczek i nadal wyskakuje ten sam błąd. Co mam zrobić w takim momencie co może być tego przyczyną???

Damianq

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 07 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Damianq »

Znalazlem w google.pl moze pomoze:

35 - silnk krokowy - błędna ilość kroków.

35-przeciek powietrza, pewnie uszczelka pomiędzy korpusem a kolektorem, badz przeczysc silniczek jezli kupiles uzywany.

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Silniczek krokowy kupiłem nowy. I dlatego się pytam dlaczego się jeszcze wyświetla ten błąd. Tzn, że przycztną tego może być przepuszczające powietrze??? Przeczyścilem całe wtryski i gaźnik i wszystko i dalej tak się dzieje.

Damianq

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 07 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Damianq »

Moze byc, ale nie musi. A z silnikiem cos sie dzieje? Jakies "falujace" obroty czy cos? Wszystko dziala juz jak nalezy?

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Silnik pracuje bardzo dobrze równo chodzi i przyspieszenie ma dobre tylko zapala się kontrolka check na niskich obrotach jak postoi chwile i jak sprawdzam błędy to cały czas wyskakuje 35.

Damianq

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 07 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Damianq »

A po wymianie silniczka skasowałeś pamięć błędów?

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Tak

Damianq

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 07 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Damianq »

Skonczyly mi sie pomysly :( Moze ktos inny na cos "wpadnie"

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Mialem tez taki problem. Dokladnie tak samo sie dzialo. iagnie Ci lewe powietrze gdzies kolektorem albo uszczelka sie ktoras posypala np pomiedzy kolektorem a glowica, kolektorem a przepustnica albo pomiedzy przepustnica a silniczkiem krokowym. Albo tez rura ktora wchodzi do przepustnicy od filtra powietrza ciagnie gdzies lewe powietrze albo rurki gumowe od odmy albo taka druga sa sparciale i ktoras ciagnie lewe powietrze.
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany