Pomocy z astra II

Awatar użytkownika
Tomasson

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2008, 9:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Pomocy z astra II

#1

Nieprzeczytany post autor: Tomasson »

witam wszystkich i prosze o pomoc

Mam Astre II 1.7 TD niedawno rozwalil mi sie blok silnika i potrzebuje nowego silnika 1.7 TD ( oplowski) nigdzie nie moge takiego dostac wszedzie sa (isuzu) czy moge w takim wypadku wsadzic tam mocniejszy silnik 2.0-2.2 dtl czy jest to mozliwe czy wiaze sie z wymiana elektroniki itd

a moze ktos z panstwa ma do zalatwienia silnik 1.7 Td (oplowski)

dziekuje za pomoc

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

mozesz wsadzic wiekszy. Trzeba wymienic caly silnik i osprzet (kolektory, turbo, okablowanie, czujniki, sterownik itp.) Skrzynia powinna dac rade stara jak wsadzisz silnik 2,0
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

wojtas7054

Astro-maniak
Posty: 158
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rypin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: wojtas7054 »

jak chcesz moge sie dopytac czy u mnie by mieli taki silnik

Awatar użytkownika
Tomasson

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2008, 9:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Tomasson »

Dziekuje za informacje wiec teraz bede starl sie dostac silnik mocniejszy oplowki i dogadac z mechanikiem zeby zdecydowal sie to wszytko zrobic. Twoj silnik poprostu SUPER mam teraz przyklad co zrobic ze swoim jesli bedzie juz chodizl hehe jesli mialbys jeszce jakies pomysly dotyczac co mam wymienic i zrobic zeby wsadzic tam ten mocniejszy silnik bylbym ci bardzo wdzieczny

[ Dodano: 2008-09-16, 19:32 ]
Do wojtas7054

jesli masz mozliwosc zalatwienia sprawnego silnika 1.7 TD lub DTI alvo cos mocniejszego w przystpnej cenie bylbym ci bardzo wdzieczny pozdrawiam

Dzafi

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Dzafi »

Moim zdaniem taki manewr zbyt dużo Cie kosztowal(przerobki). Lepiej rozejrzec sie za X17DTL. Po za tym nie wiesz co dostaniesz...
Rzeczywistość! Trzeba walczyć!

Awatar użytkownika
Tomasson

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2008, 9:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Tomasson »

Masz racje nie wiadomo co dostane... wlasnie sie na tym przejechałem mechanik ktory mi to robi kupil silnik 1.7TD gdzies kolo Czestochowy silnik byl wyciagniety z auta wiec nie bylo mozliwosci sprawdzenia osoba dala pisemna gwarancje i wydawala sie osoba uczciwa. Po zalozeniu silnika auto nie odpala rozebralismy silnik i okazalo sie ze glowica jest peknieta osoba nie chce nam oddac pieniedzy i sprawa trafila na policje i ciag dalszy bedzie w sadzie... JUZ NIE WIEM KOMU TU WIERZYC W POLSCE

Zablokowany