Poszukuje rozpieraczków

Rzepa

Poszukuje rozpieraczków

#1

Nieprzeczytany post autor: Rzepa »

siemka robiłem ostatnio ręczny ( astra gsi ) wymieniłem wszystkie linki szczęki i inne gówienka a co sie okazało najwieksza wina leży przy rozpierakach tych małych gówienkach dzieki którym po zaciagnieciu recznego poruszają się szczeki:( są tak wytargane ze praktycznie nic sie nie zmienia czy za rekaw pociagne czy nie ..:( wie ktos gdzie moge coś takiego dostać w Bydgoszczy jeździłęm po sklepach i nigdzie nie mają =( a do serwisu mi sie nie uśmiecha jechac bo zostawie całą skarbonke :0 Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi ... elo 3 2 1 0 :)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Rzepa a w intercarsie byłeś? napisz na gg albo PW do Dejocika to może by CI ściągnął tam to coś.

Oprócz tego wiem że parę lat temu w BDG był sklep specjalizujący się w częściach do opli - tylko nie wiem gdzie jest i czy jeszcze jest :D

możesz też poszukać na [External Link Removed for Guests]


a może źle to nazywasz i dlatego nie mogą znaleźć? :D nie są to jakieś samoregulatory czy coś?

Rzepa

#3

Nieprzeczytany post autor: Rzepa »

sprawdzałem nie to są rozpieraki :)
a specjalistyczny sklep to gomol , teraz sie nowy otowrzył na gołembiej tez nie ma inte cars tez nie ma lipa .. na szrotach nie maja bo to musi byc prawdopodombnie z gsi jakiejs ehh lipa straszna z tym tematem :) :lol:
P.S potzrebuje takze podsufitki od astry 3 dzwiowej z szyber dachem :)

Zablokowany