dobór felg do opon

riko

Astro-maniak
Posty: 199
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:41
Imię: Ryszard
Auto: Astra g kombi
Silnik: 1.6/16v lpg
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Budy Barcząckie
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: riko »

Tak zgadzam się co do tych pierścieni.Astra ma otwór 56,6 a bmw i vw 57,1 więc aluski pasują bo ma ten zam rozstaw śrób 4/100 jedynie trzeba zastosować pierścienie centrujące-bez nich felga trzyma się jedynie na śróbach i przenosi przeciążenia...
Caravan do końca...

adams

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:22
Imię: Adams
Auto: ASTRA G
Silnik: Y17DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: adams »

czy przez to tez mogę mieć efekt jakbym miał jakieś wybrzuszenie na oponie? jadę i co jakiś czas czuje tak jakby był garb na oponie a nic takiego nie ma bo byłem już w 2 wulkanizacjach. Felga wyprostowana , 4 koła wyważone ehhh... Możliwe że przez brak pierścieni nie złapałem centralnej pozycji i mam efekt "owal" ??
Konfiguracja PC i ROUTERÓW - Neostrada, Netia, Chello, Aster, Multimedia 790-012-672

riko

Astro-maniak
Posty: 199
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:41
Imię: Ryszard
Auto: Astra g kombi
Silnik: 1.6/16v lpg
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Budy Barcząckie
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: riko »

Dokładnie tak.Zakup jak najszybciej te pierścienie bo może ci się koło urwać.Ja założyłem jakiś czas temu dystanse aluminiowe z centrowaniem i ten wypust centrujący urwał się i autem woziło po całej drodze.Musiałem je zdjąć dla bezpieczenstwa...
Caravan do końca...

adams

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:22
Imię: Adams
Auto: ASTRA G
Silnik: Y17DT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: adams »

o kurcze to ja tu rekordy prędkości bije i twardo trzymam wibrująca kierę jak mijam ludzi na trasie przy ok 150 km/h.... dobrze że mi powiedziałeś. Zaraz zamówię...
Konfiguracja PC i ROUTERÓW - Neostrada, Netia, Chello, Aster, Multimedia 790-012-672

Zablokowany