Uszczelniacz do chłodnicy Xeramic space technology

Astra92

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2008, 10:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jerka
Kontakt:

Uszczelniacz do chłodnicy Xeramic space technology

#1

Nieprzeczytany post autor: Astra92 »

Witam...mam pytanko bo troszeczkę cieknie mi chłodnica od dołu, jak wypuszczę delikatnie ciśnienie w zbiorniku wyrównawczym to jest ok, ale powracając do tematu...kupiłem takowy środek jak w temacie takie jakby opiłki żelaza bardzo malutkie, które podobno uszczelniają chłodnicę...siedzę i tak patrzę na to malutkie opakowanie i zastanawiam się, czy wsypywać czy nie??? stosowaliście już coś takiego?? boję się żeby nie "uszczelniło mi całego układu" bo nie wiem w jakim stanie mam obieg w samochodzie...zapłaciłem za to niecałe 5zł...chciałem to wsypać ale jak już kupiłem to zacząłem się zastanawiać...żeby z 5zł nie zrobił się wydatek kilku stów na cały obieg...

Nie wiem...może sam już sobie odpowiedziałem na to pytanie...??? ale co wy myślicie...???
mam 2 miłości...moja Astra i moja kobieta:)

na każde pytanie jest odpowiedź...tak więc nie ma głupich pytań

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Gucio dają takie specyfiki.

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

co więcej możesz sobie dokładnie "uszczelnić" nagrzewnice, nie wsypuj tego. Jak costo polecam preparat w płynie STP, u mnie pomógł. Pozdrawiam.
Obrazek

Astra92

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2008, 10:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jerka
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Astra92 »

Nie nie, stwierdziłem, że nie będę tego sypał...a co do preparatów w płynie to takowe można śmiało wlać do chłodnicy?? czy też mogą mieć jakieś właściwości szkodliwe dla układu chłodzenia?? no i w sumie posiadam instalacje gazową w aucie ale to chyba nie ma wpływu...???
mam 2 miłości...moja Astra i moja kobieta:)

na każde pytanie jest odpowiedź...tak więc nie ma głupich pytań

Zablokowany