Nasze Astry też mogą być przytulne

kiler530

Astro-maniak
Posty: 369
Rejestracja: 09 sie 2008, 20:16
Auto: Astra f Combi
Silnik: 1,6 SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Ślesin
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: kiler530 »

ja ci powiem z tym kupowaniem to nie tylko bmki tatusie kupują. Różne bryczki a po tem synalki świr przed kolegami bo koledzy nawet malucha nie maja a oni jakas toyote albo bmw. Czasem też pracuje jako kierowca głównie robie trasy 7 duży samochód nie na miasto wg mnie mało gdzie sie mieści. Komfort jazdy 2 strefowa klima fotele podgrzewane z masażem w astrze tego nie mam. Co do świrowania nie mam czym świrowac jak tym jade bo ludzie lepsze auta maja.
Nie ważny jest samochód tylko kierowca

Usunięty użytkownik 3235

#22

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Koledzy a ja mam pomysł (nie mój - zapożyczony z innego forum), żeby zrobić sobie coś takiego:

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Co o tym sądzicie?

Mi się podoba takie podświetlenie drzwi :D

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

no mi też się podoba :) chyba zrobię takie coś u mnie bo ostatnio zakupiłem 100 diodek hiper niebieskich za grosze :D tylko boczków mi szkoda wycinać :(
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 3235

#24

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Adrian_GTC, dużo nie trzeba wycinać, wystarczy po kilka diod np. co 10 cm. Otwory będą małe, a diody mocuje się np. na silikon od drugiej strony.

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

analyzer64, spokojnie nie jeden patent już mam za sobą, ale wolałbym zostawić wszystko jak z fabryki bo do takiego właśnie stanu chcę doprowadzić moją Asie :) Tak czy siak wracając do tematu to takie podświetlenie mi się super podoba... A jeszcze podpiąć to pod sterownik, żeby mrugały w rytm muzy na postoju przy otwartych drzwiach albo ściemniacz do tego, żeby przy otwarciu drzwi tak od razu się nie zapalały tylko ładnie rozjaśniały... A może dać u nas w Asterkach klimatyczne oświetlenie wnętrza na diodach RGB z możliwością ustawienia indywidualnego kolorku podświetlenia wnętrza, albo schematów kolorów... Ale to już zabawy trochę jest. Można by do tego celu wykorzystać np. światłowody, żeby ładnie poprowadzić oświetlenie nad linią drzwi wewnątrz... Pomysłów mam masę ale czy to się nie skończy na zrobieniu choinki z auta?
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

kiler530

Astro-maniak
Posty: 369
Rejestracja: 09 sie 2008, 20:16
Auto: Astra f Combi
Silnik: 1,6 SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Ślesin
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: kiler530 »

Adrian_GTC, nie choinka bo zjawisko choinki wystepuje wtedy gdy montujesz cos lub robisz coś co kazdy ma jest tego napchane i tylko szydera czyms takim jeździć.Lecz jak zrobisz cos że tam powiem z inwencją twórcza takie cos kto nikt tego nie ma to jestes gościu bo inni tez tak by chcieli ale szukają po allegro a tam nie ma i dochodza do wniosku on to sam zrobił lub ktos mu tak zrobił a nie poszedł na łątwizne
Nie ważny jest samochód tylko kierowca

Robespierre

Astro-maniak
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: Robespierre »

Temat się rozkręca, Panowie,
bardzo się cieszę :)

Co do bajeranckiego radia, podświetlenia kokpitu z płomieniami i bałwankami... To nie dla mnie, za stary jestem :)

Zgadzam się co do kierowców BMW - większość to niestety, hm... małe fiutki
Ale sam samochód jest grejt - 3 generacja 3ki - wyposażenie, silniki, miodzio

ale już bez off-topu: na razie zrobiłem -

radio z USB (fajnie gra i wygląda) - ale bez mega wypasionych EQ, wizualizacji, etc
Pokrowce - z podpaciem lędźwiowym

będzie nowe podświetlenie, lepsza lampka nad lusterkiem wstecznym, halogeny z przodu i aluski na lato,
tyle :)
Wierny marce Opel! Najpierw była Vectra A 1,7TD, teraz Astra 1,6 8v

Zablokowany