2 sprawy

Ragnarok

Astro-maniak
Posty: 468
Rejestracja: 18 maja 2008, 3:31
Imię: Staszek
Auto: Mondeo Mk2 kombi
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

2 sprawy

#1

Nieprzeczytany post autor: Ragnarok »

1. astra spala mi kosmicze ilosci paliwa znaczy sie 10-11 l na 100 po miescie. silniczek 1.6 8v to taka z lekka przesada niby czesto gasze auto i po chwili odpalam ale watpie zeby spalanie tak skoczylo ;/ i nie wiem co to moe byc czy spreglo bo gdy wciskam pedal jest jeden opor po czym wcisne mocniej to dochodzi do podłogi, czy ssanai mi nie odłacza ale mam normalne oboty czy moze silnik do remontu panewki pierscienie ...

2. wczoraj rozjebalem se wydech na studzience, slyszalem ze w takiej sytlacji auto pali wiecej i jest slabsze, boje sie ze teraz zacznei mi palic z jakies 14 litry ;/

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Kiedy masz dziurawy wydech, zwłaszcza na początku, przed środkowym to auto jest słabsze. Ale powodów może być wiele. Zapchany kat, może uszczelka pod głowicą, nawet zepsuty termostat. Sprawdź sobie kompresję! I podaj więcej info, czy bierze olej, jaki olej, czy płyn chłodniczy znika?

Ragnarok

Astro-maniak
Posty: 468
Rejestracja: 18 maja 2008, 3:31
Imię: Staszek
Auto: Mondeo Mk2 kombi
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Ragnarok »

termostat wymieniony tydzien temu chyba ze jest do duszy, plyn nie znika, czy bieze olej zaraz sprawdze. a katalizator mozna zawsze wywalic :m

Zablokowany