...Czy warto naprawiać???

Cortez

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2008, 11:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Cortez »

Ja bym polecał jeździć póki się da i puki sie toczy :mrgreen: . Pisze powaznie - jak stanie silnik wtedy albo nowy-używany (koszt ok 500zl) albo wogóle nowa asterka z koncowki produkcji w dobrym wyposażeniu - za 6000 jak poszukasz to znajdziesz. Ja wiem że łatwo napisać 6000 :cry: ale szczerze to myśle że niewarto remontować auta kóre poprostu już swoje przejechalo i sie konczy ......
"... tobie kolego życze dalszego trwania w ślepym przekonaniu o zaginionej wartości golfa.
Śmiało moge o nim powiedzieć... to tylko Volswagen, to tylko Golf ..."

Hary

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 13 paź 2008, 17:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pomiechówek, Czosnów
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Hary »

piotruniek69 pisze:pierścienie,uszczelka), sprzegło, najprawdopodobnie rozrząd, termostat, amortyzatory tył i
koszt samych czesci. pierscienie panewki, komplet uszczelek to max 5 pak, sprzegło z 200. rozrzad 170, termostat 20, amorki 120 za dwa. tak na szybko 1100zeta. ja kupiłem miesiąc temu astre w niby dobrym stanie i już tez ponad tysiaka na czesci włożyłem. ja bym narawiał jak sam umiesz

evergreen_1987

Astro-maniak
Posty: 629
Rejestracja: 05 lis 2007, 0:46
Imię: Mateusz
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9 JTD 16v
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: evergreen_1987 »

Ja bym kupił 2 Astrę z Niemiec na części :) Jak patrzę do 200 KM od mojego domu jest pełno Astr z prywatnych ogłoszeń do 200 euro. Wziął z niej co dobre a resztę sprzedał na części. I remont by cię wyniósł praktycznie 0. Ale to tylko moje skromne zdanie.
GG: 9891042

Awatar użytkownika
arcoo

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2008, 15:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: arcoo »

hej jesli mozna sie podlaczyc pod temat moje autko jest sprawne tylko ze kopci na bialo ale wody nie pobiera i moje pytanie z czego moze byc ten bialy dym ?? dz. za odpowiedzi
arcoo

Zablokowany