plastiki ochronne

ceranix3

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 12 gru 2008, 14:54
Imię: Maciej
Auto: Astra G 1,8 16V 1999r
Silnik: x18xe1
Rocznik: 1999
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

plastiki ochronne

#1

Nieprzeczytany post autor: ceranix3 »

witam.mam pytanko propo plastikowych ochronek na nadkola,progi itp.. chodzi mi o to czy jest to pozyteczne czy nie bo przymierzam sie do zakupu czegos takiego ale slyszalem ze niezapobiega to ze tak powiem "gniciu " blach a raczej przyspiesza poprzez to ze woda sie zbiera w tym i takie tam,a dzisiaj patrzylem na alegro i znalazlem bajer zwany "tasma przezroczysta" do progow,slupkow itp.. no i pytanko co lepsze i dlaczego a moze wogole sobie darowac i jezdzic bez tego.pozdro

Wasyl

Astro-maniak
Posty: 959
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Wasyl »

Ja bym sobie darował plastiki, bo może się zbierać woda i efekt odwrotny, jeżeli już, to moim zdaniem taśma, przykleić tak, żeby nie było jej widać (do kanta).
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..." - Colin Mcrae [*]

tynium

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 14 gru 2008, 11:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: tynium »

Daruj se szkoda kasy i roboty, wystarczy ze bedziesz regularnie myl swoje uato a korozja go tez nie dopadnie.
Bedzie sie zbierala wilgoc i rdza murowana, mialem ztym dosiwadczenie w roverze mialtakie hokeje na tylnych blotnikach podobnie mialy golfy i tez tam na potege rdzewialy
Jedyne co mozesz zrobic i to polecam konserwacja podwozia nadkoli do tego zalozyc nadkola do tylu bo tam fabryka pozalowala zeby dobrze zakrywaly ranty i bedzie zdrowo
FSO Syrena 104 '67
Astra '95 1.6 LPG - użytkowe kombi

Zablokowany