wpadajace przyciski klaksonu?

Kriss752

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Przyłęki k/Bydgoszcz
Kontakt:

wpadajace przyciski klaksonu?

#1

Nieprzeczytany post autor: Kriss752 »

Witam Wszystkich,

Mam pytanie ogladałem dzisiaj astrę II kombi 2003r 1.4 benzynka (90KM) i lewy przycisk od klaksonu był wciśnięty do srodka. Facet odpowiedział ze podobno to jest czeste w astrach i chyba zefirach. Autko ogólnie ok i za rozsądna kase, ma byc dla zony wiec za dużo nie bedzie jeżdziło i wyposarzenie tez ok.

To będzie mój drugi opel astra(niedawno sprzedałem kombi I) moze jeszcze podpowiecie na co powinienem zwrócic uwagę?
Bede wdzięczny za każdą rade i podpowiedz:)

Pozdrawiam

Spark^

Astro-maniak
Posty: 2926
Rejestracja: 12 paź 2008, 22:21
Imię: Krystian
Auto: Opel Astra G Caravan
Silnik: X20DTL 430kkm
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Sokółka/Białystok/Augustów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Spark^ »

Kriss752 pisze:Facet odpowiedział ze podobno to jest czeste w astrach i chyba zefirach.
częste, ale chyba przy sporym przebiegu... u mnie w x20dtl `98 przy ponad 285kkm jest ten przycisk lekko naderwany na górze, a jak są już wciśnięte, to podobno przebieg jest spory... tak mi przynajmniej znajomy handlarz mówił ;)
JB na 100%!!
[External Link Removed for Guests]

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

Kriss752, dokładnie jak mówi Spark^, albo poprzedni kierowca mial jakieś problemy że ciągle macał ten klakson....
[External Link Removed for Guests]

Kriss752

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Przyłęki k/Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Kriss752 »

no właśnie przebieg można cofnąć. Silnik pracuje równo i ogólnie reszta w porządku, czysty i zadbany i nie zniszczony. A kupuje go dla żony która potzrebuje go tylko na dojazdy do miasta od czasu do czasu. Chciałem w miare jak najmłodszy rocznik. Ten ma 154tyś przejechane rok 2003. Za około 16.200 pewnie go dostane(klima. abs, centr.zamek, wspom.kier., el.lusterka, szyby kombi. więc chyba sie zdecyduje.
Ma minimalne przytarcie z przodu na zderzaku ale to luz. Od pierwszego własciciela.

Bardzo dziękuje Wam za pomoc jak macie jeszcze jakieś spostrzeżenia to napiszcie.

Pozdrawiam

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

Kriss752, przejżyj dział astry G, albo skorzystaj z szukarki, zapewne podobne pytania ( na co zwracać uwage przy kupnie ) były nie raz.
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Spark^ pisze:częste, ale chyba przy sporym przebiegu... u mnie w x20dtl `98 przy ponad 285kkm jest ten przycisk lekko naderwany na górze, a jak są już wciśnięte, to podobno przebieg jest spory... tak mi przynajmniej znajomy handlarz mówił ;)
Jaki tam spory. zeby wszyscy wiedzieli jakie sa prebiegii aut to by im kopary opadly. Przebiegi 300-400 tys w rocznikach okolo 2000 to norma bynajmniej na zachodzi a zwlaszcza niemcownia. Pytalem kiedys kuzyna czemu soebie nie sprowadzi sharana takiego 5-7 latka z przebiegiem okolo 200 tys km a on mi mowi tylko mi znajdz takiego jak tam wszytskie maja po 400-500 tys. Unas jak juz sa to maja po 160-190 tys km. Teraz juz nawet nasi jezdza i tam ( za granica) trudnia sie cofaniem licznikow.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Kriss752

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Przyłęki k/Bydgoszcz
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Kriss752 »

no dobra decyzja podjęta, dzisiaj jadę jeszcze raz obejrzeć w dzień i jak będzie ok to kupuje:) mam nadzieje że wsszytko będzie ok dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Jeszcze dodam ze jak bylem w Didam w Holandii to byla moja AG z przebiegiem 168 tys km a byly dwie mlodsze jedna z 270 tys a druga 311 tys. Normalny przebieg.

Moja rada: jak auto bedzie chodzic git dobrze sprawdzisz pod wzgledem mechaniki silnika i nie bedzie budzic zastrzezen to bierz. Jesli bedzie pracowac podejrzanie to nie pakuj sie.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Zablokowany