Folia karbonowa na maskę.

msegen

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2008, 11:22
Imię: Michał
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.8 90KM
Lokalizacja: Zalewo
Kontakt:

Folia karbonowa na maskę.

#1

Nieprzeczytany post autor: msegen »

Witajcie.

Maska w mojej aśce jest poobijana i pomalowana jakimś lakierem ( zrobiła sie matowa) , wczoraj wpadłem na pomysł aby kupić folię karbonową samoprzylepną o wymiarach 130cm x 150cm .

Tylko że nie mogę znaleźć nigdzie takiej foli . potrzebuje linków do sklepów lub firm które zrobią folię o takich wymiarach.

Folia będzie na jakiś czas czyli około 2-3lata , Mamie się nie podoba że maska tak poobijana , a czeka teraz astrę mały remont ( zamiana opon , walka z rdzą itp. itd. ) .

rds71

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2009, 16:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: rds71 »

ja bym ci bardziej radzil pojechac na szrot widze po miniaturce ze w astrze nie masz chociazby alu i kupic uzywana maske w dobrym stanie za ok 150zl ja taka kupilem sam tydzien temu i do granatowych astrolotow byl spory wybor. nie baw sie w folie bo troszke wsią zajezdza. pozdro!

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#3

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

dobrze ci koledzy mówią, poza tym z tego co sie orientuje to za taka folie zapłacisz około 270-300zł - bo nie nakleisz zwykłej do oklejania np. popielniczki czy innych plastików w srodku auta, a za taka kwote to mozesz sobie pomalowac maske lub kupic druga :) a jak chcesz taniej a może jeszcze zarobic to walnij sobie jakąś reklame na maske :)
AdamGaL - FCP ; były : astra, vectra, omega, golf, galaxy

Awatar użytkownika
Rajdowy

Astro-maniak
Posty: 2535
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:16
Imię: Łukasz
Auto: Astra F Caravan dB
Silnik: X16SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Rajdowy »

kolego za pomalowanie maski lakiernik weżmie ok 200-250 zł.nie warto wkładać kasy w folie imitujące karbon..to niszczy wizerunek autka.ja proponuję maskę z wlotami od astry GSi. zobaczysz jaki wtedy będzie zajebisty efekt...Pozdro ;) ;) ;)
--> CICHE SAMOCHODY ZABIJAJĄ DZIECI...BASS RATUJE ŻYCIE <-- VIBE BLACK AIR INNOVATIVE BASS ENCLOSURES & TARAMPS AMPLIFICADORES

Zablokowany